Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire költenéd a gyk-százalékod...

Mire költenéd a gyk-százalékodat, ha millió euro lenne?

Figyelt kérdés

Ahány százalékon vagy, annyi millió Euro menne pénteken a folyószámládra.


Mihez kezdenél az összeggel, ha magadra egy eurót sem költhetsz?



2019. jan. 29. 20:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Persze lehet ügyeskedni, ahogy a politikusok. pl veszel apukádnak egy ferrarit, és elviszed kocsikázni.
2019. jan. 29. 20:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Lenne otletem hogy ebbol par millioert (vagy akar az osszesert) kiket kene egy Dragunovval kivonni a forgalombol. Rengeteg problema oldodna meg hirtelenjeben.
2019. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Magamra nem költhetem: Ahogy a politikusok is megoldották, hogy ők szegények, a családjuk mégis milliárdos: a családomra költeném.


Adományoznék belőle azoknak a kórházaknak, ahol emberként bántak velem. Nem sok, Magyarországon összesen van 3 ilyen. Tehát maradna még jócskán.


Javítanék a közlekedésen.


Nyitnék Sicenc Park 2-t vidéken, hogy ne csak BP-n legyen értelmiségi munka.

2019. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A családomra, néhány barátomnak vennék ezt-azt szükség szerint, hajléktalanoknak segítenék egy olyan intézménnyel, ami igazán menedéket nyújthat, ahonnan esélye lenne visszarendeződni a normális életbe. Beteg gyerekek műtétjeit támogatnám, én meg élnék tovább a kis csendes életemben.
2019. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Berendezkednék remete életmódra a Magas-Tátrában. De a Bükk is megfelelne.
2019. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, ha átváltom bitcoinra, akkor már tök mindegy, hogy mire költöm - nem?
2019. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Megdönteném a kormányt és adnék egy kis pénz a fizika tanáromnak, hogy meglegyen az a kettes év végén.
2019. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fizika tanárt inkább kérd meg, hogy segítsen felzárkózni :) Lehet az is elég, és akkor nem kell megvesztegetni, több marad a kormány megdöntésére :)
2019. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 kérhetem, lesz@rja. Ledarálja az anyagot (amit persze le se lehet írni) aztán elvárja, hogy következő órára szó szerint tudjuk. Ha valaki segítséget kér, akkor jön a fejmosás, hogy ezt, hogy nem lehet érteni, ez egyszerű stb.
2019. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lakásra és egy vállalkozás beindítására költeném.
2019. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!