Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek a sötétben. Hogyan...

Félek a sötétben. Hogyan lehetne ezen segíteni?

Figyelt kérdés
19 éves koromban (most 27) füstmérgezést kaptam és leállt a szívem alvás közben. A barátnőm szerencsére észre vette, hogy valami nem oké. Sikerült újraélesztenie és korházba juttatnia. Azóta, ha egyedül vagyok a sötétben, félek. Ha pl. egyedül vagyok otthon este és valami csörgés van, akkor rögtön körbenézek, hogy nincs e valami betörő, vagy valami. Ha a sötétben egyedül jövök haza, folyamatosan nézelődök, hogy nem követ e valaki, vagy nem akarnak e megtámadni. Nem vagyok egy nyeszlett gyerek, meg tudom védeni magam, de ha egyedül vagyok, akkor parázok, de csak este. Azelőtt sosem volt ilyen, kis szarosként is jártam-keltem, nem féltem semmitől, nyugodtan aludtam és most sincs semmi gond, ha a barátnőm velem van. Szerintem nem is a sötéttől félek, hanem inkább attól, hogy valami bajom esik este éa nem lesz a közelben senki, hogy segítsen rajtam. Szerintetek lehetne ezen valahogy segíteni, vagy kérjem meg az asszonyt, hogy vigyázzon rám? :)
2019. febr. 2. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérd meg az asszonyt :-)


Sajnálom ami veled történt.


Én is egyedül féltem a sötétben de szerintem azért ezzel mások is így vannak nem csak mi félünk nyugi :-D megnézünk egy horror filmet vagy gyilkosos filmet és akkor azért már olyan dolgokon fen akadunk amin eddig nem is.

Én úgy győztem le hogy vettem magamnak két gázspray az egyiket elő tudom venni nagyon gyorsan le tudom fújni a támadót míg ő kinlódik addig simán el tudok menekülni, zene hallgatás is jót tesz ez is sokat segített, bár ha itthon én is hallok valami zajt én is átt nézek mimdent :-D bár volt olyan is hogy nagyon fáradt voltam és mondom majd a kutya el intézi nem kelek fel azért :-D

2019. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20F
2019. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!