Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon félek sötétben az...

Nagyon félek sötétben az utcára menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Különösen mióta apukámhoz költöztem. Innen nagyon sokat kell sétálnom a buszmegállóig, a közvilágítás elég gyér, és maga a környék sem valami barátságos, sőt... Egyszerűen nem tudom mit tegyek holnap, amikor reggel hatkor szurok sötétben kell induljak nulladikra. Nagyon félek. Apukám reakciója természetesen iszonyat "empatikus": akárhányszor megemlítem neki, hogy félek az utcán egyedül, kiröhög/lecsesz, hogy jaj hagyjuk már. (Ő egy felnőtt férfi, csak nem érti meg hogy én meg pont az ellentéte xd)

Mit kéne tennem? Tényleg rettegek.

15/L



2018. jan. 9. 06:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Rém "kedves" apukád van, hogy nem tudja ezt megérteni.

Említs meg neki pár hírt, volt pár eset. :(

De ha nem is nagyon rossz vége volt, az is elég, ha valaki beszól, követ, stb.

Próbálj úgy menni, ahol emberek vannak, lehetőleg normálisak.

A problémásabb helyeket kerüld el, régen én is kerültem nagyot, de arra legalább biztonságos volt.

2018. jan. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mondhatok neki bármit. Azt is elmeséltem neki, hogy molesztáltak, megvonta a vállát vidáman.
2018. jan. 9. 06:58
 3/14 anonim ***** válasza:
A suliban nincs egy tanár vagy diák, aki arra fordulna, hogy együtt mehessek?
2018. jan. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor miért költöztél apádhoz, ha ennyire hidegen hagyja, hogy mi van veled?
2018. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Nezz kevesebb hiradot, es oltozz ugy hogy ne keverjenek ossze egy prostival, mert lesz aki ajanlatot tesz ha ugy tunik ugyfelre varsz.
2018. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én mindig telepakolom a táskám minden nehéz dologgal, mert megnyugtat, hogy azt bárkihez hozzá tudom vágni. Tudom, hogy hülyeségnek hangzik, de régebben mindig azt hajtogattam magamnak, hogy erős vagyok, közben figyeltem körbe mindenre, és elkezdtem nagyon hangosan zenét hallgatni -ezt nem tanácsolom, mert könnyebben meglepnek, de nekem segített - és a zenére figyeltem nem arra, hogy bárki nekem jöhet. Esetleg nagyon halkan hallgass valamit, hogy elterelje a figyelmed.
2018. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Legyen nálad önvédelmi zseblámpa s világíts vele, legyen nálad gázspray is.

Ne tömd be a füleid "zajtamponnal", ne batkodj a telefonnal s láss-hallj utadon, így gond nem lehet sose.


ui: öltözz normálisan.

2018. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem faterom vett egy zseblámpát, ami sokkol is. Ajánlom neked is. Nem ölsz meg vele senkit, de ha megcsíp az a cucc, baromira fáj, amíg szenved addig meg elszaladsz.
2018. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!
2018. jan. 9. 15:33
 10/14 anonim ***** válasza:

# 8


Magyarországon illegális a sokkoló s ha a degenerált támadó szívének ritmuszavara van, akkor ki is nyírhatod vele s csücsülés lesz a dutyiban duplán, úgy használd;)

2018. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!