Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munkahelyen mit jelent mit...

Munkahelyen mit jelent mit takar a fekete / fehér öltöző?

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 13:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kisebbségi komplexusban szenvedek.. miért is? Szerintem logikátlan ez a megállapításod, úgy gondolom, hogy projektálsz.
2019. febr. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Legalább tudnád azt, hogy mit is írsz le. Fogadni mernék, hogy a szavak jelentésével kapcsolatban fogalmad sincsen.
2019. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én pedig fogadni mernék, hogy nem tudod megmagyarázni, mi alapján következtetsz kisebbségi komplexusra abból, amit írtam. Nekem úgy tűnik, hogy ez is egy projekció, mert látszólag nem ismered az általad használt kifejezés jelentését.
2019. febr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Aki bőr szín alapján tesz különbséget ember és ember között, annak igen is kisebbségi komplexusa van. Ennyi. Ha te magadtól nem jöttél rá, hogy miért is írtam azt, amit írtam, akkor rendkívül ostoba ember lehetsz. 😂😂
2019. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tehát nem vagy képes elmagyarázni az összefüggést, értem.
2019. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!