Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudnék tenni ilyen helyzet...

Mit tudnék tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk a párommal és nekem nagyon hiányzik, minden nap vele álmodok..így csak még szarabb a dolog, hogy még álmomban is ott van, persze azt álmodom mindig, hogy együtt vagyunk és minden jó...mit tudnék ez ellen tenni?:/

2018. dec. 5. 11:53
 1/6 A kérdező kommentje:
17/L
2018. dec. 5. 11:54
 2/6 anonim ***** válasza:
amennyi ideig együtt voltatok azt kb megfelezed és ha az az idő eltelik már nem lesz rossz rágondolni.
2018. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az előzővel nem tudok teljesen egyetérteni, de hidd el, minden rendben lesz.:) Most nagyon hihetetlennek hangzik, de túl leszel rajta.
2018. dec. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sok kitartast, en is epp egy szakitast gyaszolok mar egy honapja, de tudom hogy nagyon nehez, foleg amikor meg almodban is ott van. 18/f
2018. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lényegében mindent, csak tegyél. Foglald el magad valamivel mindig. Tanulj, keress új hobbit, új barátokat. A lényeg, h foglald el magad és ne hagyd az agyad olyan dolgokon kattogni, aminek már nincs értelme.
2018. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ma is meg tegnap is vele álmodtam.. pedig el foglalom magam járok suliba, tanulok, barátaimmal is szoktam lenni stb..de tegnap megint találkoztam Vele és ahh...
2018. dec. 10. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!