Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hétvégén majd megőrülök attól...

Hétvégén majd megőrülök attól hogy nem tudom mit csináljak. Nincs kihez szólni. Milyen ötletetek van?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja volt párom és vele töltöttem a szabadidőm. Aztán jött egy olyan időszak, mikor sokat dolgoztam és örültem ha tudok pihenni és bepótolni az elmaradt házimunkát.

Most viszont a munka mennyiség is visszacsökkent heti 40 órára. A lakásban is egyedül maradtam, nincs kihez szólni.


Hiába szervezek szombatra a nap nagy részét kitöltő hobbis programot, vasárnap délelőtt kitakarítok, és délután 3-ra már jön az az érzés, hogy megőrülök, hogy nem tudom mit csináljak.


Milyen ötletetek van?


Barátaim nincsenek, a családommal alig van kapcsolatom, a hobbimmal foglalkozom, de ezen felül megint nem tudok mit csinálni.



2019. febr. 10. 15:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hova kéne eljárni.
2019. febr. 10. 15:31
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Irigyellek, hogy ennyit lehetsz egyedül.


Egyébként ki is mozdulhatsz, mozi, színház, kirándulás, sport, kiállítás, koncert stb. Mindig van érdekesség és ha nincsenek is barátaid, ezeken a helyeken, tevékenységekben még akár új emberekkel is ismerkedhetsz.

2019. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Hogyhogy nem tudsz mit csinálni? Nincs kedved elmenni valami workshopra, megismerni emberek, vagy hétvégi tanfolyamra, nyelvórára járni? Vagy önkéntes munkát végezni?

Én is nagyon magányos voltam pár éve, aztán rájöttem, hogy az én felelősségem élményekkel megtölteni az életemet. Különben egymagam maradok a szarban.

2019. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem két lehetőséged van.

Mivel nem fog senki becsengetni hozzád, hogy szórakoztasson, ezért kereshetsz valamilyen programokat neten (mindig van aktuális hétvégére is programajánló fent, hova érdemes lelmenni stb), vagy otthoni elfoglaltságot keresel, pl. nyelvtanulás üres időben, olvasás vagy bármi.

2019. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a hobbid? Azon belül esetleg nincs lehetőség ismerkedésre? Általában a hasonló a hasonlóval érzi jól magát, bár kezdődő barátság pedig remek időtöltési lehetőségeket kínál.
2019. febr. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!