Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is úgy érzitek hogy gyorsan...

Ti is úgy érzitek hogy gyorsan telik az idő?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok ,mégis gyorsnak érzem az idő múlását. Nekem 2013-2014 nem is tűnik olyan régnek ,holott már rengeteg év telt el azóta ,hiszen lassan 2020-at írunk. A problémám ezzel a gyorsan telő idővel az hogy véget ér az életem,félek az öregségtől. De a legjobban attól hogy végetér az életem. 😨

2019. febr. 10. 18:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%
Számomra lassan telik. Azt szeretném hogy most legyen vége. De hiába. Szerintem azért nem érezzük hogy telik, mert le van terhelve a tudatunk az egyre több gondolkodással. Meg talán van egy olyan része is a személyiségnek ami nem öregszik.., hanem csak úgy van. Az egész lehet csak egy vicc. Nem kell túl komolyan venni :)
2019. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nem tűnik gyorsnak. Tényleg nem, és szerintem is belehipnotizálják ebbe egymást.


Mondjuk annyiból én is félek, hogy küzdök, fáradt vagyok, nincs szabadidőm, nincs életem, nem haladok előre, sőt, inkább hátra, pedig lassan családot szeretnék alapítani, de nincs is társ.


Ennek ellenére nem tartom gyorsnak az időt.

2019. febr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom ez azon is múlik kivel mennyi esemény történik az életében, aki sok helyen jár sok emberrel beszélget, több mindent csinál mondjuk egy fél éves idő tartam alatt rengeteg emléke lesz ha vissza gondol erre az időre, így a sok történés miatt ugyan azt az időt többnek érzi, mint aki naponta a megszokott rutinjait csinálja csak.
2019. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Ti is úgy érzitek hogy gyorsan telik az idő?"

Főleg, amikor dolgozatokat kéne javítani, de semmi kedvem hozzáfogni...

2019. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14

Te tanár vagy?

2019. febr. 10. 20:44
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát és az életvitele határozza meg, hogy mit érez gyorsan eltelő időnek, illetve mit él meg csiga lassúként. Én például nem szeretek élni, - csak vagyok, - ezért azt sem bánnám, ha már holnap nem ébrednék fel, - nélkülem is tovább fog ketyegni a világtörténelem! Aki viszont szeret élni és próbálja magát minél hasznosabbnak érezni, szeretne minél többet bele sűríteni az életébe, annak "napi 99 óra" sem elég ahhoz, hogy megvalósítsa önmagát, ill. az elképzeléseit. Ugyancsak másképpen élik meg az idő múlását a háborús övezetek lakói és a hadifoglyok! Aki pl. 10 éve él polgárháború sújtotta környezetben és számos közeli hozzátartozóját, barátját veszítette el az idők folyamán, az megint mást gondol az idő múlásáról, mint egy jóléti államban hempergő, tehetős ember.
2019. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!