Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van minden tinifiú oda...

Miért van minden tinifiú oda Ariana Grande énekenőért? Csak szerintem csúnya?

Figyelt kérdés

Az öcsém állandóan őt nézegeti, meg sok más fiúról is tudok. Nos, most nagyon rendezett, lebarnított, agyonsminkelt és plasztikázott. De ha nem lenne ennyi pénze szerintem eszméletlen átlagos szürke egér lenne. Max a haja ami tényleg szép.

Csak engem irritál, hogy mindenhol ott van?

Nyugi, nem vagyok élettelen, de az összes netes oldalon ő böki ki a szemem.


2019. febr. 11. 23:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem mindenkinek ugyanolyan az orra és tudom, hogy nem úgy értetted, de szerintem ebben nincs igazad. Ari sosem mondta ki, de szerintem nem is volt plasztikája, nagyon hasonlít az orra a pár évvel ezelőttihez, de szerintem csak abban különbözik, hogy mostmár kontúrozza, régen egyáltalán nem volt kontúr, de biztos retusálják a képeket, videókat is szóval az lehet. Szerintem egyikőnk se ismeri személyesen, de te még annyira se, mint én. Nyílván az eddigi ismereteid alapján nem szimpi, de szerintem érdemes meghallgatni a zenéit, sok kiderül belőle, persze ha nem tudsz olyan jól angolul akkor pech, a magyar fordítások meg nem olyan hűek, de azért adnak fogalmat a dolgokról. Egyébként, ha ennyire nem szereted ne foglalkozz vele ennyit szerintem.
2019. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem foglalkozok vele, csak feltettem egy kérdést:)

És mondom, ízlések és pofonok, én nem vagyok ideges:) Tudok angolul, mivel egy időben csak ezen a nyelven bírtam komunikálni, ne félj:)

Értem én a szövegeit, de maga a zenéje nem jön be, mivel én nem tic-tuc gépi zenét hallgatok(most nem a hangjára értem, mert az tényleg van neki), hanem rockot.:)

Kim Kardashian is azt mondja, hogy nincs rajta semmi plasztikáztatva, de minek is vallanák be? hülyék lennének....

2019. febr. 27. 15:38
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha más zenei műfaj jön be akkor nem tudsz mit csinálni. Azért jó nyitottnak lenni. Mindegy persze nem fogom ráderőltetni Arianát, de az új albumán tényleg kimond mélyebb dolgokat is, és ha nem is akarsz popot hallgatni akkor csak megnézheted a dalszöveget, vagy hogy mi is a mögöttes tartalom, ilyenekről is írt. Már ha érdekel ennyire a dolog.
2019. febr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%
Egy-két számát elhallgatom de zeneileg gyenge eresztés az tény, külsőre meg annyira mű mint egy Barbie-baba. Azt nem mondom hogy nem fektetném le mert hazudnék, de ezen felül én sem értem mit esznek rajta annyira.
2019. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%

Tehetséges csajnak tartom, jó számai vannak, de egyébként rettentően irritál a személyisége, ami miatt egyáltalán nem szimpatizálok vele.

Egy szexmániás ripacskodó kislány, aki szerintem rettentően rossz példát mutat a főleg 12-15 évesekből álló rajongóinak.

Az tény, hogy elég jól megcsinálták a karrierjét - minden mással egyetemben.

Régen még egy tök aranyos őzike szemű kiscsajnak nézett ki, de szerintem már túlhajtja az anorexiát, rettenetesen beesett arca van, és már inkább egy agyonvakolt múmiára hajaz.

A hangja sem a régi már. Hát igen... igy jár, akinek már ennyire korán, még lemutálása előtt tönkreteszik a hangját. Hasonlítsátok össze, hogy énekelt 2014-ben és most. Szerintem van miről beszélni, hiszen már teljesen máshogy zárnak a hangszalagjai.

Mivel a hangi teljesítménye évről évre kopik, újabban egy “kamu Nicki Minaj” stílus felé fordult, ami egyáltalán nem jön be. Ez a stílusjegy leginkább az új dalaiban lelhető fel.

Konkrétan úgy tátogatja a felpumpált száját a klipjeiben, mint egy “férfitagra” váró prost*tuált, és azt hiszi, hogy menő és szexi amit csinál.

Szóval... nem vagyok elájulva a csajtól, akármennyire nyomatják és akármekkora propaganda van a munkássága mögött.

25 éves létére rettentően éretlenül és infantilisen viselkedik, elképesztően nagyra van magával, de ami a leggázabb, hogy még butuska is, amivel non stop beégeti magát.

Szerintem mindenki hallott már a fánknyalogatós sztoriról, de az is gusztustalan volt, amikor megsértette egy “csúnya körmű” rajongóját, aki nem mellesleg még fizetett is azért, hogy a kezében tarthassa a legújabb lemezét.

2019. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
32%
Példaképem 😊
2019. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
73%
9: Mindez szép és jó lenne, ha tényleg olyan remek személyisége lenne Arianának... csakhogy nincs. Rengeteg hr jelent meg róla, hogy milyen szemétségeket csinál (rondán beszélt a rajongóiról, egy fánkboltban végignyalta poénból az összes fánkot, amit nem vett meg stb.)... csak az átlagjózsi annyit lát belőle, hogy dögös és cuki egyszerre, és aki cuki külsőre, az biztos ranyos is.
2019. ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!