Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilona, Titanilla nevekről mit...

Ilona, Titanilla nevekről mit gondoltok? Vállalható nevek?

Figyelt kérdés
Érdekelne mi a véleményetek erről a két női névről.

2019. febr. 12. 23:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Inkább az Ilona. A Titanilla nekem nagyon fura. Egyik becézése sem tetszik. Ismerek egy Titanilla nevű lányt, és egy igazi klubripanc (Nilla, brr). :D
2019. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Ilona: öreges, nemszép, élettelen név


Titanilla : Kicsit kislányos,de végeredményben szép, tehát teljesen viselhető, én ezt a nevet pl szívesen viselném; és nem zavarna, hogy kicsikét kislányos.

2019. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
*mert olyan mértékben nem kisláynos, hogy zavarna
2019. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Titanilla túl furcsa és normálisan becézhetetlen.

Ilona szerintem szép név csak nagyon elkoptatták az elődeink és nagyjából mindenkinek minimum egy öreg néni ismerőse van ezzel a névvel. A másik hogy az Ili, Ica becenevek szörnyűek.

2019. febr. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

A Titi becézés csak addig vicces amíg el nem kezd angolul tanulni. Utána csöcsikének csúfolná az egész osztály amíg le nem érettségizik kb.


Inkább Ilona.

2019. febr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Én nem hinném hogy a Titanillát a Titi miatt csúfolnák. A szöcske szót nem szokták amúgy se angolórán tanulni, magától meg nem nagyon jut eszébe az embernek rákeresni; de ha mégis, nem biztos, hogy össze köti vele; és ha össze is köti, a szöcske egy jópofa kis szeretni való teremtmény, úgyhogy szerintem ha mégis valakinek ez eszébe jutna, még akkor se, semmi baja nem lenne belőle.


Amúgy szerintem szép a Titi, meg a Nilla becézés is. Olyan kedvesek:) Esetleg még a cica is jó, de én így szoktam gügyögni a macskákhoz, de még így is aranyos; meg még pl lehet cicuskának is becézni valakit. De a lényeg énszerintem, hogy szerintem a Titi, meg a Nilla becézés is szépek ; meg még a Tita is akár tök rendben van. Ilonának meg van szép becézett alakja, ami kedves, fiatalos, üde, nem öregnénis; van az Ila; meg még esetleg az Ili is lehet jó. (De amúgy változatlanul az Ilonát nem adnám, nem szívesen viselném én magam se ezt a nevet; és a Titanilla pedig még still(még mindig/továbbra is) tetszik.

2019. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
68%
A titty csöcsöt jelent. Nemzetközi szakfordító vizsgám van,hidd el.
2019. febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
48%
Ismertem egy Litér Kittit. Egész életében macskaalomnak csúfolták az iskolában. Kitty litter.
2019. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
68%
Én az Ilona nevet adnám a kettő közül. Igazából teljesen aranyközép út szerintem. Hiszen magyar, régi, ritka, de lehet Lonának becézni ami pedig bele illik majd az oviscsoportba járó többi kislány nevei mellé, (Lara,Lora,Zoé, Mia stb.)
2019. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
48%

Inkább egyiket sem.

Az Ilona öreges, a Titanilláról pedig mindig a Titanic jut eszembe.

2019. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!