Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Oxford szemelyisegteszt?...

Oxford szemelyisegteszt? (Szekta tagok)

Figyelt kérdés
Kitoltottem azt a szemelyisegtesztet es eleg naiv voltam, hogy csak utana olvastam utana. Jonak tunt, hogy ingyen kiertekelik. Elmentem, adtak egy grafikont es ajanlottak pszichologiai filmeket, hogy nezzem meg es utana toltsem ki ujra es kuldjem be, aztan emailben elkukdik (nem kell visszamennem). 16 vagyok szoval szerintetek ebbol lehet baj? Facebook alapjan tudjak hova jarok suliba, meg a lakcimemet, telefonszamom (ezt nem a facebookrol). Nem irattak ala semmit de olvastam hogy szekta tagokat keresnek? Ennyi idosen felfognak ellenem barmit hasznalni? Illetve mi a jobb ha most letiltom oket vagy ujra kitoltom es utana bekenhagynak? Tudom hogy utana kellett volna nezni, de mar nem tudok mit csinalni.

2019. febr. 13. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szcientologus szekta, teljesen mindegy igazabol, csak ne reagálj innentol semmire.


Nem a szemelyisegteszt a veszelyes, hanem ha behaloznak a hülyeségeikkel, es te epited le a sajat barataidat, csaladodat es joforman onszantadbol talicskazod hozzajuk a penzedet.


A szemelyisegteszt azert van, hogy kiszurjek a befolyasolhato embereket (akiket konnyu beetetni es kesobb zsarolni is akar).

2019. febr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonymousreview60 ***** válasza:
Én is kitöltöttem a Dianetika Központ valami Budapest Képességelemző tesztjét. Behívtak. Bementem. Elbeszélgettünk. Kb. egyetértettem. Vettem egy kb. 4000 Ft értékű könyvet, amit harmadrészt elolvastam. Azóta kb. évente egy levelet kapok, amiben ajánlgatják magukat. De ennyi, nem több.
2019. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor visszakuldjem a filmek utan a teszet, hogy lassak jobb lett? Azt mondtak eros szemelyiseg vagyok, nem olyan befolyasolhato es konyvet nem ajanlottak. Annyit mondtak anyaval is csinaltassam meg (nyilvan nem fogom).
2019. febr. 13. 09:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3: Miért küldenéd vissza? Ezentúl ne reagálj semmilyen megkeresésre, és te se keresd őket.

Nyilván azt mondják, hogy erős személyiség vagy, mert ezt akarod hallani :D

2019. febr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hat hogy lassak erdekelt es hogy “segitett” es utana mar nem kell semmi. De van benne valami, hogy kitalaljak mire van meg szuksegem. De inkabb nem felnott dolgozo embereket varnak?
2019. febr. 13. 10:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Barki jo nekik, mert ha mas nem, ingyen dolgozol majd nekik, es a modosabb ismeroseidet be is rangatod, ha tudod. Persze, hogy azt mondjak eros szemelyiseg vagy... Biztos hozzateszik hogy ezen+azon meg dolgozni kell, es igazi vezeto leszel, nagyon sikeres stb.


Nem szegyen az, ha valaki tudja, hogy befolyasolhato (az emberek 90%-a az), hanem az, ha nincs semmi onismerete.

2019. febr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj azon a budapest dienetikai marhaságon én is voltam, hasonló okból mint a kérdező. Ó, személyiség teszt! Ingyen! Nézzük. Aztán valami tanfolyamot/vizsgát akartak velem csináltatni, ami pár ezer lett volna de ledolgozhattam szórólapozással. Kíváncsiság vezérelt, megcsináltam. A vizsgán (addigra már magamban röhögtem az egész baromságon) simán szembe mentem velük, elmondtam a véleményem az egészről és hogy nem értek velük egyet. Azt a halálos megdöbbenést, frusztrált haragot! Nagyon jól szórakoztam. A végén hebegbe közölte velem az egyik, hogy hát de hát így nem adhat vizsgát. Közöltem vigyorogva hogy nem gáz, nem kell ez a hülyeség. :D szabályszerűen látni lehetett rajtuk, ahogy nem tudnak mit kezdeni valakivel, aki nem birka.

Ennek már vagy 15 éve és még azóta is kapok Amerikából képeslapokat, meg könyv ajánlókat, ilyesmiket. Sose olvasom el őket, mindig a kukában landolnak. Egy pár évig még telefonon is próbálkoztak, szóval azt mondom, lerázni nehéz őket, de tenni semmi illegálisat nem fognak szerintem. Csak fárasztóak.

2019. febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Hogy erik el hogy barki ingyen dolgozzon nekik?
2019. febr. 13. 12:22
 9/11 anonymousreview60 ***** válasza:
#8 kérdező: Úgy, hogy az illető "fejlődni" akar személyiségében, spirituálisan stb. Ezért fizetni is hajlandó vagy ha nem tud, ledolgozza. Ráadásul a munka kapcsán a közösséghez kapcsolódik. És az emberek közül nagyon sokan nem szeretnek, nem is tudnak önállóak lenni. Itt nem az egyedüllétre gondolok, hogy nincs, aki bevásároljon, ha kanyarós. Nincs stabil identitásuk, iránytű kell nekik, ami megmondja, hogy jók, mennyire jók és főleg, hogy egyre jobbak.
2019. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom! Elolvastam egy volt vezetovel keszult interjut es tenyleg durva. Amikor ott voltam idegesitoen mosolyogtak stb
2019. febr. 13. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!