Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiégve érzem magam, hogyan...

Kiégve érzem magam, hogyan valtoztassak?

Figyelt kérdés
30 vagyok, külföldön élek. diplomám itt nem fogadták el, most ápoloként dolgozok, tovabbkepeztetem magam. Emellett nincs már erőm sportolni, sokszor a napi teendők elvégzése is egy kinzassal ér fel. Hianyoznak az otthoniak, de egyelőre itt kepzelem el a jövőt. Telnek a napok úgy hogy semmi nem történik, tulelem a munkát,sulit napot. Aztán kaja és alvás.. Nyilván haladok előre, de ezt nem látom nap mint nap. Kellemesen elhizok, semmire sincs időm, a kapcsolataim csak nyűglodnek. Állandóan kattog az agyam, mit lehetne tenni, es ha lenne is otletem jön az állandó fáradtság. Van más is így? Mit tesztek? Tudtok ajanlani könyvet, bármilyen életvezetési dolgot, amivel kikerulhetek a mokuskerekbol es valami értelmét talalom a napoknak, amivel jobban tudom menedzselni a napjaim?

2019. febr. 13. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Egy 30 -as kiégve??

Elvezd a szexet az életet ....

Hol vagy pontosabban?

2019. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te nem kiégett vagy, hanem magányos. Idegen vagy ott, nincsenek se barátaid, se társad, se rokonaid, se otthonérzeted. Lógsz a semmiben.
2019. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A közérzededen például sokat javíthat ha tömegközlekedés helyett bringával vagy egyéb módon jutsz el a munkába, és így a napi mozgást is letudod. Ez szerintem eléggé kizökkent a mókuskerékből, minden oda- és hazaút egy tólélőtúra néha :D
2019. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Elõbb-utóbb amikor az ember külföldön él, belül lelki szomoruságot érez.Hiányoznak az otthoni megszokott dolgok.
2019. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

egy jó hobbi segíthet kicsit kizökkenteni a momoton napokból

(egy pont a napodban vagy a héten amit várhatsz és vársz)

vagy írj bakancslistát és kezd el csinálgatni én azzal is próbálkoztam

de a zenehalgatás is nagyon inspirálja az embert

2019. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Monoton napokból*
2019. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!