Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet hogy tönkre teszem...

Lehet hogy tönkre teszem magamat? Min változtassak?

Figyelt kérdés
Sziasztok 27 éves férfi vagyok mostanság elég sok kellemetlenség ért az életben..munkahely váltás stb..erre egyszer rá is mentem mert szívdobogásom meg magas vérnyomásom volt..kiderült a kivizsgálás után hogy a stressz az okozója!rá pár napra rendbe is jöttem de ki alakult egy betegségem amit nem vagyok képes elfogadni ez a Reflux!1 hete kezdődtek a tünetek és tutira hogy az a bajom..gyomorégés,nyelőcsővemet megégette a sav és rossz a közérzete már:( lehet hogy idegi alapon van ez az egész de már néha élni sincs kedvem..félek a vizsgálatoktól is de elmegyek az orvoshoz hétfőn..szerintetek idegi alapon is lehet ez a dolog? Min változtassak?
2017. dec. 16. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A reflux gyakori társbetegsége a stresszes állapotnak.

Kerüld a fűszeres, zsíros, túl olajos ételeket, a citrusféléket - bár általános szabály nincs, mert mindenkinek magának érdemes kitapasztalnia, milyen ételek (milyen napszakban) okoznak tüneteket.


A stressz-szintet kellene minimalizálni, ha lehet... ez lehet mindennek az okozója a te esetedben.

2017. dec. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanulj autogén tréninget, az segít stresszes helyzetben megnyugodnod, és kezelni a helyzetet, így a testi tüneteid is csökkenhetnek.
2017. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!