Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertetek már meg itt valakit...

Ismertetek már meg itt valakit, akivel aztán élőben is találkoztatok?

Figyelt kérdés
Milyen volt a találkozó?

2019. febr. 13. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Kettőt is. Nem lett szép vége egyiknek sem, bár ígéretesnek indult.
2019. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Isten ovjon ettol.
2019. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, de megbántam, hogy így alakult. Komolyabb sérelem nem ért a dologból, de szívem szerint meg nem történtté tenném és az emlékét is kitörölném örökre.
2019. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Van így is elég gyökér az életemben, nem hiányzik még több
2019. febr. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Volt olyan, akivel itt megismerkedtem és neten volt extrémebb képcsere, skype is. Találkozó majdnem lett, de amikor felém járt, nem értem rá.

Mellette volt jó pár ember, akivel beszélgettem, de rájöttem, hogy itt felesleges ismerkedni. Akikkel beszéltem, azok inkább csak előakartak adni magukról valami húdejó képet, hogy a saját önérzetük kielégítsék, de teljesen mások voltak. Örülök, hogy nem találkoztam velük.

2019. febr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ebben a témában senki, ha valaki mégis, annak rossz vége lett, más témában meg mindenki tengerszám jár össze innen és tökéletes, hosszabb rövidebb kapcsolatok lesznek belőle.


Egyébként én sem, egy lány volt, aki nagyon erőltette, hogy szexeljünk, de visszautasítottam

2019. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyszer találkoztam innen, pár hétig ismerkedtünk de nem lett belőle semmi. az ok: nem passzoltunk össze. nem volt meg a hullámhossz egyszerűen semmi se volt olyan jó.

azóta egy másik társkeresőről találkoztam egy férfival akivel minden stimmel szerencsére azóta vele vagyok.

2019. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!