Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok lányok,...

Vannak itt olyanok lányok, akik a neten ismerkedtek meg a (z) (egyik) legjobb barátnőjükkel? Ha igen, akkor írjátok le a korotokat, hol/hogyan ismertétek meg egymást. Mikor találkoztatok először, stb!

Figyelt kérdés
Nekem van egy ibf-em, mind a ketten 13 évesek vagyunk, lányok persze. 2015.08.16-án kezdtünk el beszélgetni egy oldal által és idén augusztus 7-én találkoztunk először! A mi barátságunk megvan, holnap találkozok vele újra és 190 km-re lakunk egymástól :)

#internet #barátság #IBF #internet barátság #internet best friend
2016. nov. 4. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen,már 2 éve hogy a legjobb barátnőm fél év után találkoztunk először azóta majdnem minden hónapban,szintúgy egy oldalon kezdtünk el beszélgetni.

16L

2016. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A lány korból már kinőttem, igy sok év tapasztalata alapján mondhatom, hogy ha kitartasz mellettük akár egész életre lehetnek a barátnőid.


Tizenvalahány évvel ezelőtt egy ma már nem létező társkereső oldal chat részén beszélgettünk és egy ott szervezett buliban találkoztunk először. Mindkettőnk sorsa nagyon változatosan alakult (költözések, gyerekek születése, anyagi tönkremenés és újra épülés, betegségek, szóval minden ami "kell") és mindig egymás mellett álltunk.

2016. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Én és a legjobb barátnőm egy netes játékon keresztül ismerkedtünk meg, lassan 3 éve.

Februárban kezdtünk beszélgetni, es azon én júliusában találkoztunk először. Minden a nap beszélünk, nyaranta szoktunk találkozni, hisz elég távol élünk egymástól:)

2016. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
35 vagyok, 11 éve ismertem meg a legjobb barátnőmet egy fórumozós oldalon, a beszélgetés apropója a születési évünk volt. Emlékszik rá a fene, mikor találkoztunk először élőben, de elég soká, talán 2 évvel később. Azóta van már férjünk, egy kisebb kosárnyi gyerekünk, havonta-kéthavonta találkozunk, mert Budapest két átellenes sarkában lakunk, de cseten minden nap írunk egymásnak.
2016. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Hm,jó lenne társaságra találnom Debrecen környékéről.

26f

2016. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már a 30-as korosztályt képviselem, az egyik legjobb barátnőmmel az egykori Animax Facebook oldalán keresztül ismerkedtem meg a közös érdeklődés révén. Nem tudom, már hány éve, most nincs előttem Facebook, azóta már többször találkoztunk személyesen is, de az életmódunk különbözősége és a távolság miatt nem találkozunk gyakran, így továbbra is főleg interneten tartjuk a kapcsolatot.
2016. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, ő meg 19. Én kb. 7-8 éve ismertem meg a legjobb barátnőmet egy indavideó-hoz hasonló oldalon, ami már rég megszűnt, és MSN-en kezdtünk beszélgetni. Az anime (Naruto) által ismertük meg egymást. Fuu, hogy mikor találkoztunk először... nem tudom, mikor volt az már, de egy mondoconon találkoztunk először... ami valójában nem sűlt el jól, mert otthagyott a francba a barátja miatt, mert valaki rámászott a csávójára, azt ment a féltékenykedés. Hát, nagyon besértődtem, mert akkor már ismertük egymást pár éve. De végül is, megbocsátottam neki. Legközelebbi találkozásunkor meg ő eljött hozzám. (De rég volt. :D)

Sajnos nem tudunk sokat találkozni, mert nagy közöttünk a távolság.

2016. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pandamaci09 válasza:

Egy facebookos csoportba ismerkedtünk meg. 10 tényt irt magáról én pedig rairtam. Ez egy hónapja. Azota imadjuk egymást es talalkozni is akarunk.

280 km van koztunk. 15L (bocsi a helyesírásért es az ekezetekert)

2016. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!