Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha férfi követ férfit (inkább...

Ha férfi követ férfit (inkább fiút), annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni ellene? Elég pszichopatának tűnt az ember, és tudja, hol lakom. :(
2019. febr. 13. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy viperát és tartsd magadnál, nem árthat :P
2019. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is tudom random emberekről hogy hol laknak (vagy legalábbis hova mentek be épp aznap) egyszerűen azért mert nekem arra volt dolgom ahol ő lakik, lehet hogy veled is ilyesmi történt (bár én ezt nem tudhatom) de ha egyszeri, vagy ritkább alkalommal történt, és nem állsz összetűzésben semmilyen agresszív szervezettel és a férfi nem egy őrült aki kést vagy baltát lóbálva futott utánad akkor valószínűleg ez lehet az oka (de ha következőleg baj történne ne fogd rám hogy nem voltál felkészülve).
2019. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1) Tényleg nem árthat, az az 50000 Ft-os bírság sem árthat érte gondolom. :D
2019. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy szóljon be neki, hogy „Na gyere b***zdmeg megmutatom mit vettem tegnap”. Csak, hogy hordatja elrejtve.
2019. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Paprika spré is böven elég. Vagy ha rendszeresen követ csalàdal, rokonok segitsegevel elkapni es beszelgetni kell vele kicsit.
2019. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!