Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban egyre türelmetlenebbek...

Valóban egyre türelmetlenebbek és agresszívabbak az emberek vagy én lettem érzékenyebb?

Figyelt kérdés

Az utcán, munkahelyen, itt ezen az oldalon, a Facebook-on, mindenhol...


A nézeteltéréseket erőből akarják megoldani, erővel akarják meggyőzni a másikat. Nem érvvel, nem türelemmel, hanem lenyomással, erőszakosan, agresszíven.


Az utcán szemben nem engedik el a másikat, sárban, bringasávban kell elmenni, ami veszélyes, a zebrán kívül kell menni, mert szemből nem képesek egy embernyi utat nyitni. Fél méterre meg száguldanak az autók.

Áll egy sor és a kasszánál 1 vagy 2 ember szolgál ki. Ember rohanva érkezik majd be elém, ha szólok, még neki áll feljebb.

Sorban tol, türelmetlen, nekem löki bevásárlókocsit, szinte a kezemre rakja az árut a kasszaszalagra. Tőlem 2 centire áll. A sietésétől majd biztos előbb kerül sorra.



Stb-stb.


2019. febr. 15. 06:39
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos az emberek többsége teljesen stresszes.


Én magam is azt látom. A szomszédom 0-24-ben zajong. Az utcán ordibálnak este, rosszul alszom, nem pihenem ki magam. Amint kilépek a házból csövesek, kisebbségek szólítanak meg, meg olyanok akikkel nem akarok beszélni. A buszon tömegnyomor, betegek, lökdösődők. A munkahelyen mindenki ideges, meg tudnánk ölni egymást. A barátok, családtagok csak panaszkodni tudnak. Hazafelé a boltban kassza nem megy, sorban lökdösnek, aztán hazaérek és hallgathatom megint a szomszédot.


De még a saját családom is lehangoló. Felhívom anyámékat, vagy panaszkodás megy, vagy csak hallom a hangjukon a teljes érdektelenséget az élet iránt. Mást se hallok tőlük, csak hogy "Még egy ilyen szar évet mint ez".


Ezek után nem csodálom, hogy rám is átragad.

2019. febr. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Én is évek óta ezt tapasztalom, és az évek alatt a helyet nem javul, hanem romlik. Én azt szoktam tenni, hogy megpróbálok "kívül" maradni a nehéz helyzetekből. Pl. kígyózó sor, elvonulok az automata kasszához; lökdösődő emberek a buszon: hátra araszolok, ahol esetleg ülőhely is akad. Ha látom, hogy tuskó, és úgy sem értene, magamban számolok, amíg kikerülök a helyzetből...
2019. febr. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Mikor az internet használata komoly pénzbe kerül majd, mikor a telefonok és teleVÍZIÓK összetörnek, a világ megjavul.
2019. febr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem te lettél érzékenyebb: egyre több az egyre veszélyesebb, idegbeteg, psychopata, orvosi kezelésre szoruló önkritika nélküli, lusta barom.
2019. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!