Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik években volt legjobb...

Melyik években volt legjobb gyereknek lenni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
80-as és 90-es évekbe, nekem.
2019. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Erről van egy zseniális meme:

[link]


A lényege, hogy az a gyerek, aki azt hiszi, hogy valaha jobb gyerekkora lett volna, mint amilyen neki van, az nem elégedett a gyerekkorával és nagyon sok sérelem és pszichológiai ferdülés éri és nem lesz egészséges gyerek.

NEM választja meg senki sem azt, hogy mikor, sem azt, hogy hova születik. Akinek ez okoz gondot és nem tud vele élni, annak a pszichológia tud egyedül segíteni, nem az, hogy álmodozik egy szebb gyerekkorról, ami nem az övé.


80as években egész jó volt gyereknek lenni. Én akkor voltam gyerek. Ettük a sarat, bringáztunk a srácokkal, játszótereken ugráltunk, hintáztunk, ping-pongoztunk, fogócskáztunk, erdőben építettünk BMX pályákat, kirándultunk, bandáztunk, nem volt számítógép, nem volt tévé ami lekötött volna. Nagyon sok időt töltöttünk a szabadban. Ez a része nagyon tetszett.


De ezt nem fogom tudni megadni az én gyerekeimnek, amit Orbán parancsárra "ELLEK" majd. Mert ő egy másik világban fog felnőni és az ő világát nekem kell majd megismerni és segíteni, hogy abban tudjon élni és ne az én múltamat akarja újra játszani. Ettől még meg fogom tanítani sátrat állítani, meg tüzet gyújtani szikrából, mert ezek hatalmas élmények voltak nekem. De ha nem érdekli, nem fogom erőltetni. És ha mást mutat, hogy mi a menő, akkor abban fogok vele együtt játszani, hogy lássa, számíthat rám.

2019. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
2000-es évek elején voltam óvodás, majd kisiskolás. Nem volt még úgy internet, mégis modernebb volt már a világ. Szerintem pont jó volt az egyensúly akkoriban ilyen téren.
2019. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
90es évek
2019. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 90-es években, 2000-es elején voltam gyerek, fiatal. Szerintem jó volt.
2019. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!