Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek, ha eddig csak...

Mihez kezdjek, ha eddig csak buliztam vagy itthon döglöttem? 24F

Figyelt kérdés
19 évesen végeztem a gimit, aztán beiratkoztam földtudományi szakra, de semmi kedvem nem volt az egészhez, egészen idáig csak buliztam, ittam egész nap, halmoztam az adósságot, döglöttem az ágyban. Mostantra elvégeztem, de menni kellene lassan dolgozni, viszont sehol nem dolgoztam még, ezzel meg nem lehet mit kezdeni
2019. febr. 21. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod már folytatni?
2019. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit?
2019. febr. 21. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a bulizást, ivást, ágyban döglést.
2019. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elmesz gyarba. Eddig kenyelmes eleted volt. Most mar jon a pokol. Ez van.
2019. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát majd most elkezded.
2019. febr. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne halogasd a munkát, tanulást! Én is elvégeztem valamit, amit már nem szeretnék csinálni. Igen, most nagyon nagyon magam alatt vagyok, hogy nincs normális végzettségem, nem tudom mit csináljak. De nem lehet megállni és eltunyulni, valamit kell kezdened magaddal! Mi érdekel? Mi baj a földtudománnyal? Mert érdekesnek hangzik.
2019. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!