Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem találkozok mostanába...

Miért nem találkozok mostanában sose rockerekkel? Kihaltak?

Figyelt kérdés

Egy kisvárosban élek Magyarország nyugati részén. Az osztályomból senki se hallgat rockot, de az ismerettségi körömből se. Nem is nagyon tudok olyan emberekről aki szereti. Ennyire nem divat már?

Én csak rockot hallgatok, de nem nagyon hangoztatom, mert nem akarom, hogy úgy nézzenek rám mint valami földönkívülire xd

Múltkor is beszéltem neten 1 sráccal és meghívott, hogy menjek vele nyárn soundra, mondom neki, hogy én az olyan zenét nem szeretem, de mehetek. Kérdi, hogy mit hallgatok? Elmondtam, ki volt akadva, hogy azt hogyan lehet? (nem, nem death, black metál)


2019. febr. 22. 13:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én se hordok zenekaros felsőket, mert szerintem írtó gagyi, de azért valamennyire látszik rajtam, hogy mit képviselek, viszont nem is akülső, ha dumálok valakivel a zenéről, mindenki fhujjog rá. Azért köszi a válaszokat:)
2019. febr. 22. 18:57
 12/19 anonim ***** válasza:
En rocker vagyok szoke a hajam es viragos szoknyam van altalaban. En pont ellenkezoleg latom mar mindenki szakart farmert meg bordzsekit hord.
2019. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Vannak rockerek/metalosok meg mindig, csak mostanaban elegge leultek ezek a szubkulturak. Bar a koncertek tele vannak, de az ztcakon nem sokat latok.

En Budapest belvarosban lakom - sokat setalok, mert ugy jarok munkaba, az elmult ket honapban talan ket srac jott velem szembe, akik ilyesmik voltak, egyik ilyen glam-goth, a masik meg atlagos metalos arc volt. Meg meg osdzel metalvillazott nekem egy teljesen normalisa oltozott kozepkoru ficko, es ennyi :D


De pl a munkahelyemen szinte mindenki rock-metal arc (a fiatalabbak inkabb metalcore meg grunge), de nem feltetlenul mondanad meg rajuk, en vagyok az egyetlen, aki mindig feketeben van meg felvarros vagy bordzsekit hord.

2019. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, most mi a baj a zenekaros felsőkkel? Szerintem jók :D Persze nem minden egyes elkalommal és mindig csak azt hordani. Amúgy nem haltak ki, csak nem úgy öltözködnek. Nem lehet mindig bőrcuccot hordani, szegecselt karperecekkel meg bakanccsal. Főleg nyáron....40 fokban... Rengeteg emberről tudok aki rockernek mondja magát mégis visszafogottabb ruhákban, sőt ingben és zakóban jár. Mondjuk már én is gondolkoztam rajta, hogy lecsapatom a hosszú hajam és a szakállam🤔
2019. febr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Az velük a baj, hogy lány vagyok :))

Még egyszer mondom, hogy nem a külsőre értem, hanem ha zene ízlésre kerül a sor, mindenki oda van, hogy miért hallgatok rockot.

Én általában szoknyákat hordok bakancsal, vagy fekete nadrágot, szakadt farmert, de nem is a külsőre megyek.

Amúgy sok a pózerolós, barátnőmnek van AC/DC pólója, de 1 számukat se szereti. Csak mer jól néz ki xd Hát oké...

na mind1

Amúgy utolsó nehogy levágasd a hajad, mert megnyakallak:D

2019. febr. 23. 00:22
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem egész sok kollégám hallgat metált. Most is vannak bőven, csak szerintem már nem divat ezt kifele is mutatni.
2019. febr. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Most kajak nem tűnik fel senkinek hogy mindenhol vannak rockerek? 🤔🤣🤣 ( by egy rocker az ország nyugati részéből, aki szokott látni sok más rockert xD )
2019. márc. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én inkább azt veszem észre, hogy nincs már jelentősége: azok is bőrdzsekit vagy műbőr dzsekit, szakadt farmert stb. hordanak, akik nem rockerek.
2019. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is ezt veszem észre...de nem is erről volt szó. Hanem mindenki csak pózeról, de hallgatni szinte már senki se hallgatja.
2019. márc. 24. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!