Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pénzt kértek tőlem, én nem...

Pénzt kértek tőlem, én nem adtam majd fejbe vágott az esernyőjével. Mi lett volna a helyes ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma megállított az utcán egy öreg hallássérült bácsi. Nagyon a térképet mutogatta azt hittem csak útba igazítást kért ezért segíteni akartam neki. Össze vissza beszélt, nem nagyon értettem mit akart. Majd nagy nehezen leesett hogy nekem ad valami letétet cserébe adjak meki pénzt. Mondtam neki hogy ne haragudj de nem ismerem, nem bízom meg benne teljesen. Erre fejbe vágott az esernyőjével és elment közben utánam kiabálta hogy ez majd jó lecke lesz. Mit tehettem volna ebben a helyzetben? Hogyan tudtam volna helyesen cselekedni? Ezentúl inkább ne álljak meg senkinek az utcán ha segítséget kér?
2019. febr. 24. 12:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
ezek csak sima pénzkunyerálók. Mivel fizikai erőszakot alkalmazott így egyből hívni kellett volna a rendőrséget hogy picit helyre tegyék. Én mondjuk azzal a lendülettel nyakon vágtam volna jogos önvédelemből. Azért jogos önvédelem mert ő egyből valamiféle tárggyal támadott, én meg csak kézzel.
2019. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Lehet. Csak kétségbe vagyok esve. Eddigi naivitásomban szívesen segítettem mindenkinek, de ezek után nem tudom megmerek-e állni bárkinek is...
2019. febr. 24. 12:33
 3/21 A kérdező kommentje:
Az lehet egyszerű megoldás, de ha egy 160 centis 50 kilós lány vagy akkor nem :/
2019. febr. 24. 12:40
 4/21 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék a halántékomra 50 kilós ütést
2019. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Akkor veszel paprikasprayt és ha legközelebb megtámad egy ilyen lény, lefújod vele.
2019. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%
Tarkón kell vágni ilyenkor (mondjuk én se nem lány, se nem 160 centi vagyok :D ) vagy ha az nem opció akkor csak tovább menni. Nem kell megállni nekik csak le akarnak húzni pénzzel
2019. febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
7%

Jaj de ne ess már át az út másik oldalára, hogy most akkor senkinek sem adhatsz.

Nyilván szar volt ez a tapasztalat, nekem is vannak hasonlók és az egóm sérült ezért egy darabig én sem segítettem, de aztán rájöttem hogy ettől én vagyok a hülye, meg max az a bácsi aki fejbevágott, de nem a többi ember...

2019. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19%

A trágár válaszokat nem értem, helye sincs itt, így jelentettem (Igen, én ilyen vagyok).

99%-ban biztos vagyok benne, hogy a bácsi enyhe fokban legalább demens, s nem tudja, mit csinál.

A helyes eljárás ilyen esetben, hogy hárítod az ütést, s tovább lépsz a dolgon.

S reménykedsz benne, hogy idős korodban el fog kerülni ez a betegség.

2019. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Engem egy öregnéni ütött meg a szatyrával mert nem tudtam fejből mikor jön a busza. Ösztönösen akkora pofont adtam neki hogy visszhangzott az egész utca.
2019. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Elvettem volna az ernyőt, majd a végbél nyílásában kinyitottam volna.
2019. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!