Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pénzt kértek tőlem, én nem...

Pénzt kértek tőlem, én nem adtam majd fejbe vágott az esernyőjével. Mi lett volna a helyes ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma megállított az utcán egy öreg hallássérült bácsi. Nagyon a térképet mutogatta azt hittem csak útba igazítást kért ezért segíteni akartam neki. Össze vissza beszélt, nem nagyon értettem mit akart. Majd nagy nehezen leesett hogy nekem ad valami letétet cserébe adjak meki pénzt. Mondtam neki hogy ne haragudj de nem ismerem, nem bízom meg benne teljesen. Erre fejbe vágott az esernyőjével és elment közben utánam kiabálta hogy ez majd jó lecke lesz. Mit tehettem volna ebben a helyzetben? Hogyan tudtam volna helyesen cselekedni? Ezentúl inkább ne álljak meg senkinek az utcán ha segítséget kér?
2019. febr. 24. 12:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Olyant rugtam volna a seggébe,Hogy egy hónapig Wc-nem lett volna.


Semmi jóga hogy megűssön,Csak nem volt meg a napi adag"és kivolt idegileg a Tata.Xd

2019. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!