Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a egy gimis...

Mit csináljak, ha a egy gimis osztálytársam 4 év után sem száll le az életemről?

Figyelt kérdés

Többek között olyanokat csinált még odajártam, hogy rágót nyomott a hajamba, ellopta a telefonomat és balszerencsémre, nem volt lekódolva... Ott órán olvadta fel az üzeneteimet... Drogot tett az italomba és milyen vicces lesz, évek után is azt mesélni, hogyan jártam tőle, meg még rengeteg ilyet... Elmart melőlem egy gyereket...


Szánalom, valahogyan eljutott a keze az egyetemre is... Múltkor anyámék munkahelyére is, plusz a városban is mindenkinek mondja a szemétségeit, még mindig... Múltkor mikor mással beszéltem, követett a városban, hogy kihallgathasson...


Ja meg azt terjeszti léptem nyomon, higy én szűz vagyok, mert nem beszéltem meg vele ilyeneket, plusz nem tartom vele a kapcsolatot... Mikor nem tud mást, ezt terjeszti... Nem tudom ki van fent leszbikusként Tinderen....


Mikor valakivel jóban leszek, kinyomozza és mondja neki... Pechére a gyerekkori legjobb barátnőmet nem tudta kinyomozni....



Elmebeteg ez a lány... Nem száll le rólam, kisváros.


2019. febr. 24. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Becsületsértés, zaklatás. Mehetsz is a rendőrségre
2019. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elkéne vele beszélgetni. Ha érted
2019. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Plusz egy videót is terjeszt rólam, amin egy osztálykiránduláson a vodkás üveggel táncolok... Nem vagyok rá büszke, de most komolyan...
2019. febr. 24. 18:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségi feljelentés
2019. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel. Azonnal.
2019. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rendőrség vagy ha van férfi ismerősöd........
2019. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a rendőrségen,majd ők elveszik a kedvét.
2019. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem tépted meg eddig azt a ringyót? Azért csinálja, mert hagyod.
2019. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Addig bizónyára nem fog leszálni rolad ha egy alapós verést nem adsz neki,Ennek az ocska húzzásnak,egyáltalán nem szabad engedni,egy percet sem nem hogy"napokig,hetekig,honapokig,vagy évekig. Már az első húzásnál,Ki kell tépni a haját a krvának. Ha szétvered,ugysem mer feljelenteni a húzzásai miatt sem. Egy hatalmas verést neki,és tedd ki a közösségi óldalra.meglátod amien gyorsan elkezdte olyan gyórsan abba fógja hagyni! És róhdjon meg!
2019. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Keress fel egy pszichiátert! Huszadjára írod ide ezt a szarságot, kényszerképzetekkel meg orvoshoz kell fordulni
2019. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!