Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Osztálytársam felajánlott...

Osztálytársam felajánlott pólókat, szerintetek illik elfogadni?

Figyelt kérdés
Méretbe jók állítólag,majd behozza suliba.Ez mennyire ciki szerintetek? Nem vagyok rászorulva,van nekem elég pólóm

2019. febr. 3. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Tényleg ciki, hogy eddig rajta látták, most meg majd rajtad. Köszönd meg, és mondd, hogy van elég pólód!
2019. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom cikinek,miért lenne? Nem egyszer adtam ruhákat osztálytársaknak,kollégáknak. Aki szerint ez ciki,azzal gond van.

Viszont ha nem vagy rá szorulva, szépen meglehet mondani

2019. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszenek majd, miért ne? Max. nem hordod suliba, ha cikinek érzed. Én is adtam már, sőt, volt, akinek csak azért adtam oda egyet-egyet, mert megdicsérte és kérdezte, hol vettem.

A másik: a lányom és a barátnői állandóan cserélgettek ruhákat. Szépen kimosva visszaadták ők is, meg a lányom is. Szerintem nincs ebben semmi ciki. De azt is mondhatod, ha kényelmetlenül érzed magad miatta, hogy köszi, rendes tőled, de inkább ne... Te döntésed.

Még annyit, hogy amit üzletekben vásárol az ember, nagyon sokan visszaviszik egy felvétel után, aztán te pedig megveszed. Ez kb. ugyanaz. Mondjuk az tényleg szemétség, aki erre utazik. Sokszor olvastam már ezt itt a Divat kategóriában. Látod, ők nem szívbajosak.:)

2019. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Illik elfogadni.

De csak èn vèlemènyem

Megbántanád.

Semmi bajod nem lesz,ha elfogadod.

Legfeljebb nem hordod suliban es ha megkerdi miert,oszinten elmondod.

2019. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!