Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan ne sírjak temetésen?

Hogyan ne sírjak temetésen?

Figyelt kérdés

Holnap lesz az anyai nagymamám temetése, egyáltalán nem vett részt az életemben. Mikor egészséges volt, akkor azért, mert volt nálam jobb dolga is, mikor pedig már beteg, akkor meg már azért, mert megint csak volt jobb dolga nálam. Ennek ellenére mindig sírok a temetéseken. Tavaly egy számomra már nem is vérrokon temetésén voltunk, akit valóban életemben egyszer nem láttam és végigbőgtem az egész időt.


Hogyan tudnék magamban elköszönni tőle, megadni neki a tiszteletet, de nem elgyengülni?


2019. febr. 24. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj ha sírsz egy temetésen? Ez nem gyengeség! Más is sír,szerintem nem kell elfojtanod az érzelmeidet.
2019. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is részvétem. Semmi szégyellnivaló nincs abban, ha a Nagymamád temetésén sírsz, fölösleges megpróbálni visszatartani.
2019. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem! Szerintem abban semmi nincs, ha valaki sír egy temetésen, amikor az én nagymamám meghalt én is végigbőgtem az egészet, annak ellenére, higy nem voltunk túl szoros kapcsolatban.
2019. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
2019. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A képet annyira nem értékelem, mert viccet csinálva figurázza ki érzéseimet, de azért díjazom próbálkozásod!
2019. febr. 24. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!