Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltál már olyan temetésen,...

Voltál már olyan temetésen, ami eltért az átlagtól? (nem sírtak az emberek, nem voltak szomorúak, modern zene szólt, stb. )

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 19:47
 1/9 anonim válasza:
39%
Temetésen,ahol nem szomorúak? Neked sem a szomszédod a hülye,az biztos.
2018. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem viccből kérdezem,külföldön van pár ilyen ...
2018. júl. 28. 19:50
 3/9 anonim válasza:
67%
Persze persze.
2018. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Aligha 3 temetésen voltam életemben, és remélem sokáig nem is kell részt vennem benne. De azt elmondhatom hogy Európában a hagyományos temetést szomorúság követi.


Egyedül Nyugaton, és Tengerentúlon másak azok a temetések ahol bandatagot kísérnek utolsó útjára, náluk másak a szokások, másrészt nem természetes halállal mennek el, egészen fiatalok is vannak közöttük.

Mivel a fegyvereknek nagy szerepe van, így halálos lövéstől kezdve késelésen át akármi szóba jöhet, amit később egy riválison hajtanak be.


Évekkel később is a barátok család, személyes dolgokkal emlékeznek, kedvenc cigi, sör, Henessy, ezeket oda öntik fejfához.

2018. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Igen, voltam, többön is.

Nem csupán Mohácson, hanem az országban több helyen is temetik a telet.

Vidám esemény a tél temetése.

2018. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Sok országban ünneplik a halált, pl. Mexikóban, ott halottak napján nem szomorkodnak, szó szerint ünnepelnek, összejön a család és mulatnak egy jót. Én nem is járok temetésekre, pont ez miatt, nem tudom átérezni a szomorkodást, hogy meghalt egy ember. Számomra ez a természet rendje. Még mielőtt jönnétek a baromságokkal, hogy "majd ha meghal a mittudoménkid..", már meghaltak a szüleim, sok barátom, mégse tudom úgy érezni, hogy ez miatt szomorkodnom kell hetekig, vagy hónapokig. Valahogy nem tudom úgy felfogni a dolgot, hogy rosszul érezzem magam, letört legyek egy olyan dolog miatt, ami a természet része és úgyse tehetek ellene semmit, mint ahogy senki más sem. Igazából sokkal jobban bejönne egy olyan világ, ahol a temetések úgy zajlanak, ahogy a kérdésedben megfogalmaztad.
2018. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Olyan képeket is láttam neten,hogy a halottat kipreparálják,és nem fekszik,hanem egy székre ültetik szivarral a kezében pl.,teljesen élethűnek néznek ki,már ez eleve nem megszokott.
2018. júl. 28. 20:44
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos voltam ilyen temetésen. Párom nagyapja halt meg. A papnak olyan hangja volt, mint akit kiheréltek. Meghallottuk a hangját és az átélést, ahogy beszélt, egyszerűen felnevettünk. Nagyon elszégyeltük magunkat, de szerencsére nem lett gond, mert a fél gyásznép nevetett.
2018. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, de tervezem, hogy népszerűsíteni fogom a vidám temetést és a temetési bulit Magyarországon.
2018. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!