Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kannibálok 1 embert hányan...

A kannibálok 1 embert hányan esznek meg?

Figyelt kérdés
Hallottam h valahol a világban vannak még kannibálok, es hogyha megölnek egy embert azt hányan eszik meg? Meg meg sütik vagy nyersen eszik??
2019. febr. 27. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy vorarefil csaj engen nyersen akart megenni
2019. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy zóna, menű, vagy ünnepi lakoma
2019. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Qtlagba xd
2019. febr. 27. 12:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, egy gyereket egy ember is meg tud enni szerintem. Meg eleve vannak olyan szervek amiből csak 1-2 van szóval nem nagyon lehet ebben osztozkodni szerintem...

De biztos van valami közösség és akkor ott közös szertartások vagy valamik vannak... Csak ha én kannibál lennék félnék másokkal együtt csinálni ezt mert ha lebukik valaki akkor azon keresztül eljutnának hozzám...

De amúgy mindennek van előnye és hátránya

2019. febr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ugyertem, ugye vannak helyek ahol meg elnek kannibal torzsek xd es ott ok vegulis nincs mitol felniuk. Szoval ott ok bekesen vadasszak a masik torzs embereit esja.
2019. márc. 4. 14:20
 6/6 anonim válasza:
Engem is elkaphatna egy ilyen kanib boszorkány😅
2019. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!