Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket általában hányan...

Titeket általában hányan köszöntenek fel facebookon a szülinapotokon?

Figyelt kérdés

2018. szept. 8. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki, az üzenőfalamra nem tudják kiírni, üzenetben meg senki nem köszönt fel.
2018. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Már nem látszik a szülinapom és az üzenőfalamra se lehet már írni. Úgyhogy már csak az, aki fb előtt is tudta a szülinapomat :) Régebben, amikor még aktívabban használtam, akkor kb. az ismerőseim 1/3-a.
2018. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha be van állítva akkor sokan, ha nincs akkor 4-5 ember, akik igazi barátaim. Rokonok pedig általában úgyis személyesen köszöntenek meg.

Éppen ezért nem is érdekel a fb. Undorító nyalizás jópofizás.

2018. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki, mert el van rejtve a szülinapom facebookon. Aki számít nekem, az fel szokott köszönteni személyesen.
2018. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

A családból mindenki személyesen, akivel nem tudok aznap találkozni, az felhív.

A barátnőim személyesen, és mindig szervezünk egymásnak születésnapi (szűkkörű, 8 fő) bulikat.

A suliban kb 15-en köszöntenek fel.

A Facebook-on kb 40-50 ember ír az üzenőfalamra.


17/L

2018. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki, mert elrejtettem a szülinapomat még akkor, amikor olyanok is felköszöntöttek, akikkel a való életben még csak nem is vagyunk köszönőviszonyban. Persze kérdés, akkor miért vagyunk ismerősök... Jogos, mentségemre szóljon, az utóbbi időben igyekszem szűkíteni a listát.
2018. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én is azon gondolkodom hogy elrejtem a dátumot. Bár engem évről évre egyre kevesebben köszöntenek fel. Míg egyetemre jártam, a csoporttársaim mindig felköszöntöttek, mióta nem, azóta közülük senki. Van olyan baràtnőm, aki akkor sem köszönt fel ha látja facebookon kiírva.

Van 4-5 fix ember aki mindig ír. Meg a párom persze. Családom engem is személyesen szokott felköszönteni.

2018. szept. 8. 16:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet elrejteni a dátumot? :DD én is rühellem, hogy olyanok írnak, akik egyébként nem is kedvelnek, ez képmutatás
2018. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2-3-an, családtagok. Ennyi elég is.
2018. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki, mert nem látják a dátumot. Nem szeretem ha felköszöntenek ...
2018. szept. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!