Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha állítólag munkaerő hiány...

Ha állítólag munkaerő hiány van, akkor a munkahelyek miért nem tudnak visszahívni?

Figyelt kérdés
Beadtam már pár helyre a jelentkezést, elküldtem az önéletrajzom, ezek főképp betanított munkák, de semmi visszajelzést nem kaptam még. Mi lehet az oka? Ha állítólag munkaerő hiány van akkor miért nem tudnak visszahívni? Pedig úgy dolgoznék, de hát nem kellek sehova, én meg csak várom hogy csörögjön a telefon. Olyan idegesítő helyzet
2019. febr. 27. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha időközben betöltik az állást, a többi jelentkezőt nem szokták értesíteni.

A munkaerő hiányt úgy értik a munkáltatók, hogy olyan emberekből van hiány akik minél több dolgozó feladatát ellátnák egy személyben. Így csak egy bért és járulékot kell fizetni.

2019. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Időközben betöltötték a pozíciót, az önéletrajzod alapján nem vagy alkalmas arra a pozícióra, messze van a bejelentett lakcímed a munkavégzés helyétől, formailag olyan az önéletrajzod, hogy inkább be sem hívnak stb stb.
2019. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Arra végképp van igény,betanított munkábol volt van lesz is hiány... add be több helyre,légy türelemmel és KUSSSOLJ!
2019. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert

1) túl alacsony/magas a végzettséged

2) már megvan ki kerül oda, csak kötelező kiírni

3) ezer embernek nem fognak visszaválaszolni, nincs rá kapacitás

4) vagy 500 pályázatot be kell adnod, hogy sikerrel járj

5) ha tömegszakmád van, még kissebb a lehetősége annak, hogy majd pont te kellesz

6) kamu hírdetés, a cég pénzt kap az államtól, ha állást hírdet.

2019. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jegyezzétek már meg, hogy a munkaerőhiányt sosem az ilyen betanított jellegű melókra értik, ahová elég, ha írni-olvasni tudsz...
2019. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Corvinusos diplomával hasonló helyzetben vagyok, mint a kérdező. Erre varrj gombot, kedves előző.
2019. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves előző, milyen pontosan az a diploma és milyen pozíciókra pályázol vele?
2019. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nincs munkaerő hiány. Jó nagy kamu az van. Rabszolga nincs elég hogy a nagy Intercégek több Mercit adjanak el. Nem is fognak hívni nem kellesz kész! Irány külföld!
2019. máj. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!