Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők! Ti mennyire tartottak...

Ezüstkutya kérdése:

Nők! Ti mennyire tartottak attól, hogy a világot iszlamizalni fogjak és akkor nem lennétek így megbecsülve mint most?

Figyelt kérdés
Már nők, hajrá!

2019. febr. 27. 21:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

6. Piros pacsi a zseb be. Gratulálok a nyereményedhez.


A kereszténység mindig is kiállt az elveiér. Engem is keresztény értékek szerint neveltek. De illesztik azért pláne a nőkre nézve.

2019. febr. 27. 22:05
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, te nem tartasz attól, hogy egyszer büntetni fogják a butaságot? Mert akkor hamar bajba kerülsz.
2019. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12 fejtsd már ki, h mi a butaság a kérdésbe? Ha annyira okos emberke vagy? És hogy érted ezt a bajod esik dolgot? Jobb lenne ha azért megválogatni a szavaidat...
2019. febr. 27. 22:11
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Az iszlám nem fog világszinten elterjedni annyira, hogy a nők rettegjenek életük minden egyes pillanatában. Előbb tűnne fel a szinten egy új Hitler, hogy "rendet tegyen". Amúgy rengeteg nem iszlám helyen nincsenek megbecsülve a nők, bár ezek az esetek személyek miatt vannak, nem kultúrák miatt.

A kereszténységet meg felesleges volt idehozni, mert speciel az én szememben nem ér többet az iszlámnál.

2019. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem volt felesleges ide hozni a kereszténységet mert egy hozzászólásra reagáltam amit te valószínűleg nem olvastál...


Szóval ez volt a nagy hukyeség?

2019. febr. 27. 22:22
 16/21 anonim ***** válasza:
47%

Az iszlám az egyetlen vallás, ami nőként megbecsüli a nőket (meg az attól még keletibb vallások). Persze, hogy ez a gyakorlatban az emberek által hogyan jelenik meg, az már egy más kérdés, de a követők nem egyenlők a vallással. Nem mellesleg a tényleges keresztények -- értsd, mondjuk a kora középkori keresztények -- nem voltak lényegileg különbözőek az iszlámtól a nőket illetően (mint ahogy egyik vallás sem, eredeti értemében).


Aki azt képzeli, hogy Európa ma keresztény, az nyilvánvalóan elmebeteg.


A modern liberalista világ gyűlöli a nőket; ezért értékeli őket az által, hogy mennyire férfiak. A minden nőiességét elvesztett nő "szabad". A szabadság meg, mint azt tudjuk, annyit jelent nekik, hogy szabadon degenerálódhat, és szabadon bármit bemocskolhat.

2019. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon lenézik a nőket, te ezüstkutya, kint voltam Angliában a szomszéd pakisztáni család aranyékszerek a család nőtagjainak, fullos BENZ AMG ami a lányuké, a ház a feleség nevén. A feleségeknek iszlám szokás szerint nem kell dolgozni, mindent megkapnak, amit csak akarnak. Soroljam még???


Amúgy te a szélsőségesektől fosol inkább, nem az iszlámtól.

Ugyanaz, amikor valaki errefelé azt mondja, a nőknek a konyhában a helye, főzni-mosni-takarítani.

2019. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
20%
Ez hülye lol
2019. febr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
35%

Azt mondja "megbecsülve"....

Nem tudom mi lenne a rosszabb; ha az iszálam terjedne el, vagy az incel/redpill/mgtow baromság találná meg az útját a netről a való életbe.

Tökmindegy a kultúra, a probléma a férfiakkal van (mert ennyi erővel az iszlámban sem a nőktől tartanék.)

2019. febr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
68%

76% Nemrég fedeztem fel egy reddit oldalt, ahol incel fórumokról posztolnak ki betegebbnél betegebb agymenéseket, hát mit ne mondjak felfordult a gyomrom. A vicc az, hogy ezek nagy része erősen rasszista is, pedig simán ISIS tagok lehetnének.

Én is ismertem ilyen embert, sajnos sokszor az adott édesanyák túlbabusgatása is hozzájárul ehhez.

2019. febr. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!