Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mitől érezheti magát az ember...

Mitől érezheti magát az ember megbecsülve a munkahelyén?

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Jól dolgozik, attól.
2018. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megcsinálja amit meg kell. Ennyi.
2018. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzed, hogy szakmai felkészültségedhez mérten jó a fizetesed, korrekt a főnököd, olyan a munkalyi rend, hogy a kollégáknak is muszáj normálisan viselkedniük, és a munkavégzéshez is adott minden tárgyi és személyi feltétel.
2018. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Normálisan beszélnek/viselkednek velem a kollégák, a vezetők.

Ha kérek valamit (elvégzendő dolog, segítség, stb.) akkor igyekeznek azt teljesíteni, cserébe nyilván én is így teszek.

Időnként mondják vagy legalább éreztetik, ha valamit kiemelkedően jól csináltam.

Engem is érintő kérdésekben, feladatokban kikérik a véleményem, ha értelmesen meg tudom indokolni, akkor figyelembe is veszik, nemcsak kiadják, hogy ezt csináld meg mert én a főnök azt mondtam.

És persze ha van rá lehetőség, akkor anyagilag is elismernek.

2018. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jól megfizetnek, attól.
2018. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is szerintem az anyagiaknál kezdődik. Nem azt mondom hogy kiemelkedő fizetés kell, de éhbérért nem érzi senki magát megbecsülve. Ha a munkának megfelelő a fizetés akkor szerintem rendben van. Innentől hogy nem úgy kezelik mint egy rongyot. Normálisan beszélnek vele, a főnök nem utasít hanem kér (úgyis amit mond azt csinálom, semmi értelme üvöltve mondania, nálunk olyan főnöknél aki normálisan beszélt sokkal jobb volt dolgozni és sokkal jobban ment a munka). Hogyha bármi olyan mértékű kérése van az illetőnek mint hogy egy-két órával korábban menne haza kivételes alkalmakkor akkor abból nincs balhé hanem megértik. Meg úgy alapvetően emberszámba veszik. Én már ezzel meg lennék elégedve.
2018. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

munkavállalók motiválása, dolgozók ösztönzése


nem nehéz kulcsszavak, és nagyon jó cikkek vannak fent a neten, google segít :)


személy szerint, ami nem pénzbeli dolog, az nekem az egyenrangúként kezelés, és a pozitív kommunikáció tetszik (lecseszés helyett segítségnyújtás pl).

2018. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A jó fizetéstől. Nekem a dicséret, a vállveregetés és a többi semmit sem ér, csak az, amit hó elején kapok. Minden más csak színjáték a munkáltató irányából.
2018. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!