Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem gáz ismerősnek jelölni a...

Nem gáz ismerősnek jelölni a (munkaügyi) vagy egyéb ügyintézőmet?

Figyelt kérdés

Tetszik a pasi, csak néha jo lenne látni legalább képen...Régebben mindig hozzá kaptam sorszámot :D

De utcán, boltban is köszönt nekem mindíg, mert már bárhol felismert.Könyvelöt is felvettem ismerősnek, de igaz, ö nő és egy cégnék is dolgoztunk.

De hogy az ügyintüzőmnél maradjak: sajnos átkerültem más ügyintézőhöz, azóta ritkán látom, van amúgy egy közös ismerősünk azt hiszem.Unokatesom.

Szóval ügyintézők és ügyfelek véleményét is várom.Merhetek ilyet? Csak ismerösnek, ennyi....?


2019. febr. 28. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos az én szóhasználatomban az, hogy "ismerek valakit" nem ugyanaz, mint az "ismerős". Szóval én nem tenném.
2019. febr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha kezdeményezni akarsz persze. Valahogy ismerkedni kell.
2019. febr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jelöld be nyugodtan.Írj is mellé,mondjuk azt hogy reméled nem bánja hogy bejelölted vagy ilyesmit.
2019. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már gáz? :) Engem ennél kevesebb ismeretséggel is bejelölgetnek emberek. Egyszer váltunk két szót, aztán már látom, hogy ott a jelölés. :D
2019. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a páromat így ismertem meg anno, hogy bejeloltem, pedig csak ismerősökon keresztül tudtam ki ő .

De az az igazság, hogy a legtöbb ember nem szereti, ha így bejelolgetik és csak privát célra használják a Facebookot. Az is lehet, hogy van párja is.

De ettől függetlenül én azt mondom nem veszthetsz vele semmit, próbáld meg, egyszer élünk.

Ha csak ügyfelkent tekint rád kiderul. De ha esetleg te is tetszel neki, lehet elindul valami. Próbáld meg nyugodtan. De kalkulald bele, hogy nem fog visszajelolni.

2019. febr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ügyintézőként dolgozom és valóban elő szokott fordulni, hogy egy-egy ügyfél bejelöl az ügyintéz után.

Van mikor vissza is jelölöm, ha mondjuk kölcsönös érdeklődés volt vagy már találkoztunk párszor de még szeemélyesen nem beszéltünk előtte.

Azt nem szeretem csak, mikor bejelölnek és egyből látom, hogy jön az üzenet h "csak egy olyan kérdésem lenne" az olyanokat vagy vissza se jelölöm, vagy meg se nézem az üzenetét.

Szerintem nyugodtan jelöld be, veszteni úgy sem vesztesz vele semmit. Max nem jelöl vissza.


Volt olyan is, hogy még előttem ült a hölgy és pittyent a telefonom és láttam hogy ő jelölt be. Ott csak akkor gáz ha egy nem túl szép hölgyről van szó :/


De jártam már úgy is, hogy az ügyfél megkérdezte a kollégát ahová behívták, hogy hogyan juthatna be hozzám :D

2019. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!