Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki kreolbőrű?

Hogy lehet valaki kreolbőrű?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, ha pl valaki kreolbőrű, de az "ősei" között nincs senki, aki mondjuk roma származású lenne.

Ez hogy lehetséges? Lehet h hülye kérdés D, de kíváncsi vagyok rá



2019. febr. 28. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
De, van az ősei között, csak éppen nem olyan allél volt, ami agresszívan tartotta magát.
2019. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
El kell menni az útépítőkhöz, vagy kőműves mellé dolgozni pár évre, és 10 év után már kreol lesz. Én úgy látom, hogy sokat barnulhat a bőr, ha valaki kint dolgozik sok éven át.
2019. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pl

Szépapa várvédővolt és egy török leányt elvett.

Másik részröl meg betelepitett svábok voltak az ősök

És igy lett világosbarna hajam vágott majdnem hogy fekete szemem télen kifakulok nagyon fehérre tavasszal meg elő jön a barna kreol bőröm ahogy megérint akár egy orára a nap. Viszont bolond jobbikos szonszédok szekálnak azzal h ősmagyar asszony fejem van :D

2019. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem csak a cigányoknak van a fehérnél sötétebb árnyalatú bőre hanem ezer másik etnikumnak.
2019. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szépapád az 1800-as években született, milyen várat védett akkor?
2019. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok magyarázat lehet rá, hogy miért van valakinek kreol bőre.

Feltehetően a honfoglalók se voltak holtsápadt bőrűek, legalábbis nem ez lehetett a jellemző. Kerültek be kunok, jászok, olaszok, törökök, ilyen-olyan balkániak akik mind kreol bőrűek jellemzően és beolvadtak a magyar ,,tengerbe". Egyáltalán nem szükségesek ehhez cigány felmenők.

2019. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elnézést nem tudom a megnevezését az 1500-as rokonnak

De 1400-ig van vissza vezetve meg fogom kérdezni a mamámat

De azt tudom hogy Csomay volt

(Szép szép apát nem mertem irni nem tudom a helyes mehfelelőt)

Tényleg elnézést!

2019. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!