Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Orvosira járunk. Betegvizsgála...

Orvosira járunk. Betegvizsgálatot tanultunk egymáson és kellett egy önként jelentkező aki levetkőzik félmeztelenre. Erre az egyik csaj jelentkezett. Szerintetek ez nem baromi gáz a részéről?

Figyelt kérdés

ezek után elég könnyűvérűnek gondolja mindenki és elindult a pletykálás is.

(mondta egyébként a tanár, hogy általában fiuk szoktak jelentkezni, meg is lepte a dolog..)


2019. márc. 1. 17:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látok ebben semmi gáz dolgot.

Én művészetis vagyok elég gyakran rajzolok teljesen pucér embereket, és a legtöbbjük szintén nem modell alkat. Ezek csak testek semmi más.


Meg amúgy is a strand is tele van fél pucér emberekkel :D

2019. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
ORVOSI cseszd meg. Mi lesz B+ nem fogtok nőket megvizsgálni mert jaj ismeretlen előtt dobja le a ruháját vagy mi a tosz?
2019. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%

Remélem, nem nőgyógyászok lesztek.


"És letolta a bugyiját, széttárt lábbal feküdt, mint egy qrva."

2019. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Miss Endzsi ***** válasza:
98%
És amikor baj, van, le kell vágnia ruhát az adott női személyről, majd el fogtok rettenni? Úristen emberi test.
2019. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Művészetu iskolában is meztelen embereket rajzoltunk stb, és volt hogy társam vállalta (nő) hogy aktot rajzolhatunk róla.

Ezen a szinten ezeken baromira felül kéne tudni emelkedni.

Egy laikus zavarba lenne de aki ezzel foglalkozik?

Színészet detto.

És szerintem orvosi is detto.

Ne legyetek már gyerekesek :)


Egyébként naés ha könnyűvérü ha az? Akkor mi van? Haljon meg? Vagy mit szeretnél?

2019. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
De ez más mintha teljesen ismeretlen/ beteg lenne...
2019. márc. 1. 19:02
 17/23 anonim ***** válasza:
93%

Kamukérdés.


Én végzett, fiatal orvos vagyok, mi is vizsgáltuk egymást, vért vettünk egymástól, megultrahangoztuk egymást stb. Soha senki nem problémázott ezen. Egyedül hereultrahangot, meg nőgyógyászati fizikális vizsgálatot nem csináltunk egymáson. Ráadásul orvosin viszonylag kis létszámú csoportok vannak, meg amúgy is mindenki ismer mindenkit az évfolyamon, pláne harmadév körül amikor betegvizsgálatot tanuljuk szóval aki tényleg ribi volt az évfolyamon arról már ezt rég mindenki tudta, és nem ilyenen akadtunk fenn, hogy úr isten fizikális vizsgálat.

Ami meg a kérdés kamu voltát erősíti soha nem hívtunk egyetemen gyakvezért tanárnak, csak akkor ha minimum prof, vagy docens volt. Orvosis gondolkodás nélkül gyakvezt ír ilyen szituációban.

2019. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszont igaz a történet, akkor az elmúlt tíz évben iszonyatosan felhígult az orvosi és nem a lány miatt, mondom ezt, hanem a kérdező mentalitása miatt. Ez iszonyat gáz. Egy fizikális vizsgálatban nincs semmi extra, ezért kipletykálni valakit no comment.
2019. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
És ha egy ismerős kerül eléd? Hisztizel hogy fúj én őt nem?!
2019. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva hogy eljutottunk oda hogy az orvosin gáznak számít látni más testét amit a természet adott neki. Szerintem váltsatok szakirányt de sürgősen.
2019. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!