Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Orvosira járunk. Betegvizsgála...

Orvosira járunk. Betegvizsgálatot tanultunk egymáson és kellett egy önként jelentkező aki levetkőzik félmeztelenre. Erre az egyik csaj jelentkezett. Szerintetek ez nem baromi gáz a részéről?

Figyelt kérdés

ezek után elég könnyűvérűnek gondolja mindenki és elindult a pletykálás is.

(mondta egyébként a tanár, hogy általában fiuk szoktak jelentkezni, meg is lepte a dolog..)


2019. márc. 1. 17:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Na ez pont az az alkalom, amikor nem gáz. Mert OKA volt, hogy levetkőzött. És azért az eléggé kettős mérce, hogy jaj, ha fiú teszi, az oké, ha meg lány, akkor kúúúúúúrva. Hogy tanuljatok. Aki meg ezen fintorog, hát... remélem, nem hozzá kerülök majd, ha beteg leszek :).
2019. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
84%

Ennek a kérdésnek kamu szaga van.:D

Én csak 2.éves vagyok,de élettanon több vizsgálatot csináltunk már. Például EKG,és lányként én is bevállaltam(több más lány szintén),bár nem félmeztelenül,de valahogy fel kellett tenni,és igen,fellibbentnek a pólók. És kinéztük egymást? Dehogy.

Inkább segítettünk egymásnak.

Itt ilyen szempontból csak testek vagyunk,nem több.

2019. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
26%

Miért kellett azért lepontozni,mert az igazat leírtam?:D

Utolsó válaszoló voltam

2019. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!