Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy viselkedsz azokkal az...

Hogy viselkedsz azokkal az emberekkel, akiket nem kedvelsz?

Figyelt kérdés
2019. márc. 4. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Kozombosen. Akit nem kedvelek, akit utalok azt tobbnyire letojom vagy ha bosszant ki is mutatom neki es levegonek nezem. Aki szimplan semleges tehat nem csipem azzal csak ugy bizalom es erzelem mentesen
2019. márc. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Flegmatikusan, elmondom, hogy nem kedvelem, ha kéri, hogy miért kifejtem, de azon túl nem pazarlok rá energiát.
2019. márc. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bunkó és/vagy flegma vagyok velük.
2019. márc. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Éreztetem velük, hogy annyit sem érnek, mint a kisujjamon a köröm...
2019. márc. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbálom levegőnek nézni őket, ha szólnak akkor se válaszolok, ez bántja legjobban a csőrüket. Kis nyomorékok...
2019. márc. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Letiltom őket a Facebook-on. Ghihihihi...😀😀😀
2019. márc. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos próbálok normális lenni velük, mint az összes többi emberrel, mert konfliktuskerülő vagyok. Ezzel általában saját magamat szoktam megszivatni...
2019. márc. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Távolságtartással.
2019. márc. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedvesen. 3 ember van, akit nagyon nem kedvelek és sajnos így vagy úgy, de részei az életemnek, (főnök, kolléga, stb.) de ők velejéig gonoszak. Tényleg. A gonoszságra és szemétségre pedig a legjobb ellenszer a kedvesség, az idegesíti őket a legjobban. :)
2019. márc. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elkerülöm vagy ha nem tudom elkerülni, figyelmen kívül hagyom őket, megtartva az alapvető udvariasságot.
2019. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!