Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni a moziban a...

Mit lehet kezdeni a moziban a neveletlen emberekkel?

Figyelt kérdés

Szeretek moziba járni, de most már minden harmadik alkalommal kifogok felnőtt embereket, akik mögöttem az ülést piszkálják, rázzák, bökdösik. Minek jár az ilyen oda egyáltalán? És nem kamaszok, rendes felnőttek. Egy deig csak hátrafordulok, utána már muszáj szólnom, hogy lécci.

Erre van, amelyik teljes erőből nekikezdi, még a társaságom székénél is.


Mit lehet tenni, ha még a hátraszólás után se hagyja abba? Jelenetet meg nem akarok, mert zavarnék másokat.


2019. febr. 14. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki őket.
2019. febr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha a leghátsó sorba ülsz nem lökdösik a széked
2019. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

rendes felnőttek? kétlem... idióta, antiszociális lények

ha van hely máshol ülj át

én már leszoktam a moziról, mert előttem meg mindig ilyen ül:

[link]

2019. febr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Én kukoricával dobáltam és rájött, hogy ahányszor barom kukorica fog koppanni a fején.
2019. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a plázákban lévő mozikról már leszoktam, mert azok szokták begyűjteni a város összes előemberét. Kisebb mozik, ahol még vannak, oda érdemes járni. Újabb filmeket meg letöltöm a netről (bocs, filmstúdiók, de majd ha olyan helyen tudom megnézni őket, ahol az első 20 perc nem megy el azzal, hogy előttem mászkálnak, mert a negyedórát későt is beengedik, akkor majd megyek megint moziba.)
2019. febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En meg az elso sorokban szoktam ulni, ahol tuti nem ul mellem es korem senki.

Es ha csak tudom, a leheto legkesobb veszem meg a jegyem, hogy lassam melyik szek foglalt.

2019. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kimész, és szolsz, hogy láttad, ahogy mobillal felveszik a futó filmet. Ugy dobják ki öket, hogy levegöt sem kapnak.
2019. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!