Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan viselkedsz a bunkó...

Hogyan viselkedsz a bunkó emberekkel? Amilyen az adj Isten olyan a fogadj Isten?

Figyelt kérdés

Te hogyan viselkedsz az olyan emberekkel akik bunkók veled?


Én legtöbbször kedvesen közelítek az emberekhez,de rohadtul nem ilyen viselkedést kapok vissza.

Sokszor nem köszön vissza az eladó a boltban,sokszor még ő van felháborodva ha a trécselést be kell fejeznie.


A másik hogy tegnap vidékre kellett mennem és a buszpályaudvaron megkérdeztem az infó pultnál hogy honnan indul a busz.

Erre a nő arrogánsan megmondta hogy honnan megy (kb 20méterre) és hozzátette hogy "gyalogoltál már életedben ennyit? Odatalálsz egyedül?"


Ilyen bunkóságokra nem is tudom hogyan kéne reagálni?!



2014. okt. 15. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen a megjelenésed?

Sok választási lehetőség nincs, elengedni a füled mellett, vagy kiállni magadért: ezt lehet szintén bunkón, vagy kulturáltan, esetleg humorosan.

Én általában lehidalok és hagyom a francba. Jól esne normálisan visszavágni, de a jó ötletek mindig csak utólag jutnak eszembe.

2014. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kedves mosollyal,mert nem kell lesüllyedni a szintjükre,és ez bosszantóbb,mint a veszekedés.
2014. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy mint egy kis macska :)
2014. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2 méter magas vagyok,de aki tahó annak ez mind1
2014. okt. 15. 20:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha kedvesen szólnak hozzám, kedvesen szólok vissza, ha bunkón, akkor én is bunkó vagyok. Alapból, a semmiért nem bunkózok senkivel, csak akkor, ha úgy beszélnek velem, mintha a hátsójukból rántottak volna.

Nekem pont az a tapasztalatom, hogy a vevők nem képesek visszaköszönni :D Én mindenkinek köszönök, akkor is, ha sz.r kedvem van - mert Anyukám így tanított -, de a vevők fele visszaköszönni sem képes.

De még régebben feltettem egy hasonló kérdést, mintjárt megkeresem...

Meg is van:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2014. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amilyen az adjon Isten. Volt egy munkatársam, először haverkodott velünk, majd egész jóban lettünk, de elkezdett bunkón viselkedni. 2 nap múlva már a közelünkbe sem jött. Én is tudok bunkó lenni...
2014. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A másik "kedvencem" amikor haverkodnak egymással az emberek, utána meg egymás háta mögött mindenféle b*zinak elhordják egymást.

Ettől a gyomrom felfordul.

2014. okt. 15. 20:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Én hasonló esetekben hátatfordítok, elindulok és közben vagy 10 k.anyádat elsorolok magamban
2014. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki bunkó velem,annak az utcán se köszönök vissza.Nem foglalkozok vele,hagyom menni.
2014. okt. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!