Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tudja hogy csak bocsánatot...

Ha tudja hogy csak bocsánatot kellene kérnie normálisan és megint jó barátok lennénk de nem hajlandó rá akkor nem is vagyok neki túl fontos igaz?

Figyelt kérdés
Egy jó barátom volt. Aztán csinált egy dolgot amit nem kellett volna. Beleszólt az életembe az engedélyem nélkül. Utólag belátom hogy neki volt igaza de haragszom rá. Ez fél éve volt azóta nem beszélünk. Néhányszor megkeresett de sosem volt hajlandó bocsánatot kérni. Szerinte neki volt igaza és megérdemeltem amit csinált. Én csak egy őszinte bocsánatkérést kérnék és megint jóban lehetnénk :( Főleg mert úgy tudom fáj neki az elvesztésem. Bár ha ìgy lenne tuti bocsánatot kért volna normálisan ês nem bunkózott volna mikor lehetősége volt rá :((

2019. márc. 4. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki volt igaza,akkor miért kérjen bocsánatot?
2019. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Beleszólt az életembe az engedélyem nélkül"


Mi vagy Te terrorista? Diktátor? A barátok között nem kell engedély a vélemény nyílvánításra. Pláne ha jogos és igaza volt.

Inkábba megköszönnöd kellett volna! Borzasztó ember vagy.


Ha ezt a mondatot látná és van egy kis esze, SOHA többé szóba se áll veled.

2019. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem csak véleményt nyilvánìtot. Csúnyát tett nagyon :(

Ezt ő is elismeri, de bocsánatot nem kér mert azt mondja nem hagytam neki más választást a fogyatékoss viselkedésemmel

2019. márc. 4. 12:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Mit tett?

Mi lett a következménye? Gond lett belőle? Mert írod, hogy neki volt igaza. Akkor lehet, hogy ezzel jót tett?

Így látatlanban nehéz megítélni, hogy kinek volt igaza, a konkrét eset ismerete nélkül.

Egyébként ő megtette a lépést azzal, hogy keresett többször is.

2019. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaza volt. Jól is teszi, hogy nem kér bocsánatot, miért kínozná magát egy olyan álbaráttal, mint te, aki nem tűri a jogos kritikát?
2019. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretném konkrétan leìrni, de nagyon megviselt amit akkor tett. Tényleg durva volt. Máshogy is feltudta volna nyitni a szemem. Bár mivel igaza volt ìgy adni akartam neki egy esélyt. De aztán rájöttem, hogy ő nem akar bocsánatot kérni ìgy összevesztünk. Ekkor nagyon fájt, zokogtam mint egy csecsemő.

De a kérdés igazából arra irányul, hogy ha neki tényleg nagyon fáj akkor miért nem kér bocsánatot? Úgy tudom jobban megviselte a szétválás mint engem. Miért ilyen makacs? Tisztában van vele hogy mekkora fájdalmat okozott (higyjétek el nagyot) Akkor miért szenved inkább? Én nem értem :(

2019. márc. 4. 13:12
 7/8 anonim ***** válasza:

És te miért nem kérsz bocsánatot?

Elmondtad neki, hogy utólag megérted? Hogy igaza volt? Hogy végül is segített?

Ha megkeresett, akkor nyilván azért, mert fontos vagy neki. Ha annyira fontos neked, akkor nem ragaszkodsz a formális bocsánatkéréshez. Szerintem az is mutatja, hogy szeretné folytatni a barátságot, hogy keres.

2019. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az igaz barátok nem beszélik ki egymást a Gy.k.-n.

Ha meg ennyire tudod, hogy szenved, akkor mi a fenének nem lépsz, miért nem csinálsz valamit, hogy jobb legyen? Itt inkább te vagy a makacs, már ne hari, mert egyfolytában azt hajtogatod, hogy mennyire belegázolt az érzékeny lelki világodba, aztán meg tudod, hogy szenved, de nem csinálsz semmit, csak hagyod szenvedni. Az a "sértés" valószínűleg csak egy kis helyrerakás volt a részéről, te meg tipikusan a bolhából elefántot csinálsz.

2019. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!