Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hol vásárolnátok szívesebbe...

Ti hol vásárolnátok szívesebben? Egy outletben vagy használtruhásban?

Figyelt kérdés
Légyszi indokoljátok meg miért.Előre is köszi a válaszokat!

2019. márc. 7. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Outletben. A használt ruhát ki tudja, ki hordta előttem. Sört is csak üvegből iszok nyilvános helyen, nézzenek bár bunkónak.
2019. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 ezzel én is így vagyok.Csak kíváncsi vagyok mások véleményére is,mivel Budapesten a turik mindig tele vannak.Namost például ha akciót fogunk ki egy outletben,akkor árban sincs hatalmas különbség,de mégis új márkás ruhát veszünk.Még azt is észrevettem,hogy az outlet (tenyleg márkás darabok) általában nem drágábbak mint new yorker,strasivarius stb... de viszont sokkal jobb minőség.Akkpr mégos miért nincs az outleteknek nagyobb divatja???
2019. márc. 7. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Outlet.

És igen, én is csak üvegből iszom a sört. Sőt boros vagyok, de inkább mindig sört kérek, mert azt lehet üvegből inni.

2019. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Magamnak egyikben sem. Gyereknek használt ruha vásárokon.


AZ OUtletek az én számomra egy nagy rakás szemét. Igen ritka, hogy normál cuccot kapsz, nagy részt valami szabási vagy minöségi probléma miatt kerül ki az outletbe. Ès ez ausztriában is így volt. Egy nagy adag elszabott, gyenge minöségü dolog, ami még sokszor nem is túl olcsó.


Használt ruhásnál is ugyan ez. Az emberek nagytöbbsége a jól szabott szép ruhákat kopásik használják, ezek már nem kerülnek ki használt ruháshoz. Amit a használt ruha gyüjtöbe tesznek az valami miatt alaig használt ruha ami vagy szabásában vagy szinében problémás.


Gyerek használt ruha piacokat viszont azért szeretem, mert a gyerekek iszonyat gyorsan nönek, a családok sokkal de sokkal több ruhát kapnak mint amit a gyerek elhord. A nagyobb gyerekeknél sokszor a gyerek csak azért mert nem csikos nem veszi fel a ruhanemüt szinte soha sem... Ès nem utolsó sorban már ezerszer mostott, és lényegesen kevesebb káros vegyszert tartalmaz. Nincsen olyan betegség ami egy hét állás+mosás után textilen keresztül tovabbítható lenne.

2019. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Használtruha.


Ez csak ruha, nem érdekel a márka.

Azt veszem meg, ami megtetszik, olyat meg leginkább használtruhásban találok, sőt, leggyakrabban e-bay-es "adok veszek"-en.

Farmert szoktam újonnan venni fast fashion (azok közül is leginkább a Reserved) boltokban, mivel abból új kell, hiszen hamar kinyúlik így is sajnos.

Meg basic pólókat, ezek újonnan sem tétel.

De kötött pulcsit, szoknyát, nyáriruhát inkább használtan.

2019. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Outletben szoktunk főként. A férjem kap ruhapénzt a munkahelyéről, számla ellenében. Elegánsan kell öltözködnie, ezért nem mehetünk turiba öltönyért. Igazából szinte kínai áron tudunk jó minőségű ruhákat vásárolni. A márka nem izgat, inkább a minőség fontos. Én magamnak is ott szoktam vásárolni vagy netről rendelek, esetleg egy ismerősöm ruhát megkapom/megveszem.
2019. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!