Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek lett már öngyilkos...

Nektek lett már öngyilkos rokonotok vagy ismerősötök?

Figyelt kérdés
2019. márc. 9. 21:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem. De egyszer együtt laktam egy sráccal aki mesélte, hogy amikor kb 3 éves volt az apja öngyilkos lett. Többet nem mondott róla, meg nem is kérdeztem inkább, de megdöbbentett.
2019. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Két távoli rokonom, nem ismertem személyesen egyiket se. Az egyikük 30 körül volt, ő ablakból ugrott ki, a másik picit idősebb, ő árammal végzett magával.
2019. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Dédnagymamám 1978-ban, 70 évesen, felakasztotta magát.


Általános iskolai évfolyamtársam középiskolás korában felakasztotta magát 15 évesen, szerelmi bánat állítólag.


Általános iskolai osztálytársam apja felakasztotta magát.

2019. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, kérj segítséget. Tudom, min mész keresztül. Tartósan beteg vagyok, egy jelenleg gyógyíthatatlan de nem halálos betegséggel. Mindenesetre sokszor napi szintű szenvedest okoz. Az exem elhagyott, közvetve a betegségem miatt. Csak azért maradt meg egy ideig, mert feloltozni sem tudtam egyedül. Külföldön élek, barátaim nem voltak, családom otthon. Munkám volt, amit régen szerettem, de akkoriban kínszenvedés volt minden nap meg csak bemenni és köszönni is. Már annak néztem utána, hogy tudok kevés fájdalommal tùllenni a szenvedeseimen. Akkor olvastam, hogy van, akinek használnak a gyógyszerek. Adtam magamnak 3 hónapot. Sírva hívtam az orvost, hogy segítsenek. Kaptam gyógyszert (sertraline ) és tovabbkuldtek kognitív viselkedés terápiára. Az a gyógyszer megmentette az életemet. 2 hónapra rá találkoztam a párommal, akivel azóta boldogan együtt élünk. Barátaim még mindig nincsenek, de van nyuszim és tengerimalacaim :) a depressziobol a kiút a tevékeny időtöltés. Ha túl sok időd van gondolkodni, felerősödnek a negatív gondolatok. Mivel depressziós vagy, nehezedre esik bármit csinálni. Mindig csak a következő lépésre figyelj.kelj ki az ágyból. Reggelizz. Öltözz fel. Indulj el. Kis lépésekben menni fog. Ne add fel. Ha kell neked is egy kis mankó, mint az antidepresszáns, akkor próbáld meg. Menj el az orvosodhoz és kérj segítséget. Én nem tudtam beszélni a gondjaimrol, így leìrtam és azt adtam a kezébe. Hidd el, van kiút.
2019. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
24%
Hah tényleg, sertraline! Azt én is szedtem. Semmit nem ért.
2019. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%

15. Véletlenül felpontoztalak, bocsi :(

Ugye az megvan, hogy senki sem egyforma, tehát amelyik gyógyszer az egyik embernek hatástalan, az másnak hatásos lehet?...

2019. márc. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyenről szerencsére, saját magamból előbb nézem ki, mint bárkiből, akit ismerek.
2019. márc. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Unokaöcsém 24 évesen fejbe lőtte magát (sportlövészetre járt).
2019. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#9-es. Én is pont ugyanilyen vagyok,és én is gondolkodom az öngyilkosságon,volt eddig 2 kísérletem. 18/F
2019. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!