Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem, kerüljem el...

Hogyan kezeljem, kerüljem el a kártékony embereket?

Figyelt kérdés

Sok ember kedvesnek és jófejnek mutatkozik, de igazából báránybőrbe bújt farkasok, passzív elnyomók, vagy agresszívek, és miután kiismertek, jön a fekete leves. Rám zúdítják a passzív agressziójukat és én érzem magam rosszul miattuk.


Amikor én egy extrovertált, szociális, pozitív és kedves személyiség vagyok, nem hiszem, hogy ezt érdemlem. De az elején minden egyes ilyen ember jófejnek mutatja magát.


Sokan csak akkor váltanak elnyomóba, vagy épp egyszerűen csak nem tárgyalnak velem többet miután kiderül, hogy nem tudnak semmilyen téren kihasználni. Az, hogy én is adok valamit és ő is ad, számukra nem elég jó üzlet.

Sokan csak kapni akarnak.


2019. márc. 11. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom. Nem tudsz mit csinálni. Próbálkozni kell, hátha összejön előbb-utóbb. Nekem 10 évig is húzódott egy hasonló.
2019. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert amikor azt hiszed,hogy kiismerted a másikat,akkor valójában még nem ismered. Csak kicsit később mutatkozik meg az igazi arca. Velem is volt már ilyen. Ezért kell türelmesen megvárni,míg megmutatja a másik a valódi arcát. Így nincs csalódás.
2019. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki jól titkolja, akkor nehéz észrevenni. Új ismerettségnál érdemes megfigyelni, hogy az illető hogyan bánik a környezetével, azokkal, akiket ismer, egy idő után hasonlóra lehet számítani. Amit még tehetsz az az, hogy fejleszted az asszertív kommunikációdat és még azelőtt meghúzod a határaidat, mielőtt megpróbálnának kihasználni.
2019. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!