Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Missh...

Mi a véleményetek a Missh botrányról?

Figyelt kérdés

2019. márc. 12. 00:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%
Alapból egy semmitérő szar ember. Még beszélni sem tud mind ezek mellett nagyon bunkó is!! Még hogy rokstar.. csak szégyenítik a sok IGAZI rockstart ezzel a gyökérrel. Fhuh... leg szívesebben szembe köpném.
2019. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
11%

Azok a legjobbak akik olyat írnak, hogy "eddig nem ismertem most láttam először de ennyi elég is volt". Épp ez a baj, hogy a média szerint ítél az ember. Erről az egészről minden hírportál mást ír.

Nem kell letamadni engem, hogy én is egy nagy rajongója vagyok még, hogy én még jó hogy nem ítélem el emiatt. Igaz, hogy nem kellett volna megütnie, de azért szerintem egy ember sem örülne annak, hogy a saját koncertjén egy nő rád öntjön valamit!

Na és tudom, hogy arra nem lehet fogni, hogy ittas állapotban volt, de mégis így van mert ez bárkivel előfordulhat...

Érdekes, hogyha valaki hibázik azt az egész ország figyeli még akkor is, ha eddig leszarta... 💀🌹

2019. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A normális ember nem ütéssel reagálja le egy nővel szemben... ennyi.
2019. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!