Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti elhiszitek ezt, hogy...

Ti elhiszitek ezt, hogy Michael Jackson pedofil volt? Szerintem akik kitaláltá, azoknak csak feltűnési viszketekségük volt.

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 16:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%

A két csávó egyszer már Jackson ártatlanságát vallotta, most meg épp ellenkezőleg. Vagy akkor hazudtak, vagy most hazudnak, lényegtelen mikor, a szavahihetőségük így nulla szerintem.


Nem vagyok fan egyébként, de nekem inkább egy infantilis fazonnak tűnt, nem erőszaktevőnek.

2019. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
31%

Már ránézésre sem tünt egészségesnek..egy bántalmazott gyermek volt..önmagát 10 éves lelkűnek valló amúgy szexuálisan érett egészséges felnőtt ember csak szerintem nem jó kombináció ez a kettő..meg ugye álandóan gyermekekkel vette körül magát sőt vele is aludtak..riasztók plusz zárt ajtók sora a hálószobához vezetve..ne már!!artól nem beszélve h mennyit fizetett peren kívül embereknek ha árzatlan lett volna akkor nem tette volna..jah és leáll az első pernél de nem ő tovább folytatta..

Amúgy mindenki aki nem elfogult tudja h valószínű pedo volt..

2019. márc. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
64%
Öcsém, hát leírtam, miért fizetett peren kívül, 7-es komment...
2019. márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
90%

12-es: "Vagy akkor hazudtak, vagy most hazudnak, lényegtelen mikor, a szavahihetőségük így nulla szerintem." - Bár hamisnak tartom a felhozott vádakat, önmagában ez sem érv. Sajnos a szexuális bántalmazásoknál (főleg gyermekek esetén) ez gyakran előfordul. Elrabolt, a pincében fogvatartott és zaklatott személyek, valamint a családon belül bántalmazást elszenvedők is sokszor megszeretik a bántalmazójukat, sok esetben maguk az áldozatok kérik a bántalmazó felmentését.

Olyan is előfordul, hogy a szexuálisan zaklatott gyerek csak évtizedek múlva fogja fel, hogy ő szexuális zaklatás áldozata lett, hiszen az ilyen esetek feldolgozása akár évtizedekig is eltarthat.


13-as: "Már ránézésre sem tünt egészségesnek.." - Azért szerencsére még nem tartunk ott, hogy ilyen ügyekről a bíróság "ránézésre" döntsön, és a társadalomnak sem ez alapján kellene. A hozzászólásod végén azt írod, hogy csak az elfogultak hisznek Jacko ártatlanságában, ehhez képest te a kinézetével jössz. Én baromi kíváncsi lennék az ellene felhozott valós érvekre is.

Egyébként hozzáteszem: pont a "normálistól" eltérő kinézete, viselkedése egy baromi jó célponttá teszi őt az ilyen vádaknak. Sokan sajnos tényleg így gondolkodnak: "kinézetre sem normális, úgyhogy biztos pedofil" ...


Én sajnos fiatal vagyok ahhoz, hogy az eseményeket a saját emlékezetem által feleleveníthessem, így csak a leírtak alapján tudok tájékozódni, ami pedig elég ellentmondásos (minden hírforrás mást ír). A reakciók és a nyilatkozatok alapján Jacko megszólalásai őszintének tűnnek számomra. A leírt cikkek szerint nagyon megviselték őt a bírósági ügyek, súlyosbodott az anorexiája, erős nyugtatókra szorult, egyébként valószínűleg én is így reagálnék, ha szeretettel, baráti gesztusból a házamba hívok embereket, később pedig ők, vagy a rokonaik ezzel visszaélve próbálnak meg tőlem pénzt kicsikarni.

2019. márc. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=O0vlDJemcRo

ehhez mit szólsz? ;) nézze meg mindenki!!

2019. márc. 21. 15:29
 16/22 anonim ***** válasza:
96%

Már leírtak mindent előttem, így röviden:

Jacko fura ember volt, de pedofil biztosan nem.

2019. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
60%
Azt írtam h ránézésre sem volt normális igen..aki annyit műtetti magát h az orra egy része szószerint leválik az ne haragudj de pszichésen nem épp..attól még nem lesz pedofil de mint említettem az első ügynél értsd gyereknél leállhatott volna de nem ő nem csak azért is költözteti be magához a gyerekeket családostul..ő egy zenei zseni és zseniális üzletember szóval nem hülye vagy naív..biztos h vallanak még ellene mert ilyenkor hirtelen minden ismerős vall és tagad egyszerre h egyáltalán ismerte.
2019. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
38%

Érdekes kis video..huh nehéz már gyerekként is borzalmas volt amikor leadták a tv ben..


https://www.youtube.com/watch?v=UJaWSdKKvGU&t=19s

2019. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
30%
jah lemaradt living with Michael a doku címe..borzalom
2019. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%
Kedves második éppen hogy,egyetlen bizonyíték se került elő.De arra viszont igen hogy,hazudnak.
2020. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!