Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti elhiszitek ezt, hogy...

Ti elhiszitek ezt, hogy Michael Jackson pedofil volt? Szerintem akik kitaláltá, azoknak csak feltűnési viszketekségük volt.

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 16:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ezt nézze meg, akit érdekel a kérdés: https://www.youtube.com/watch?v=ZxNDb2PVcoM
2021. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%
Szerintem azért jöhetett nála elő ez a téma,mert azért valljuk be, kimondva elég fura és kifogásolható az, hogy gyerekek alszanak nála. Nyilván azért került elő ez a téma, mert sokan nem kedvelték és ártani akartak neki, de én pl tudom hogy miért szerette a gyerekeket. Azért mert kiskorában a nagyon szigorú apja miatt trauma érte, apja verte hacsak 1 hibát is vétett a testvéreivel való ének próba közben. Ő viszont azt akarta, hogy ő megadhassa azt amit ő gyerekként sosem kapott meg...A SZERETET. Azt is mondta, hogy a gyerekekkel biztonságban érzi magát, és őt azert szerették a gyerekek, aki volt, nem a pénzéért. Ők tiszta szívből szerették, és ki ne örülne a szeretetnek... Olyat is hallottam M.Jacksonról, hogy ezt mondta:színpadon biztonságban érezte magát pl egy koncerten, mert akkor tudta, hogy az apja nem tudta bántani. Szóval sztem semmi gond nincsen ezzel a gyerek dologgal, csak sokan férre értették, mert MJ nem tudja magát jól kifejezni. A felesége (Lisa) is mondta,az asszem 1995-ös interjúban, ahol ez sóba került (szegény MJ-t mindig ezzel piszkálták, közben meg ártatlan volt), hogy a gyerekek követték mindenhová, ha belegondolunk ki ne akarna gyerekként MJ-vel lenni, egy olyan emberrel aki törődött velük... A másik dolog pedig, hogy így kvázi nem is volt gyerekkora, hogy asszem 5 éves korától kezdve énekelt. És ezt nem akarta a saját gyerekeinek, normális gyerekkort akart nekik biztosítani azzal, hogy eltakarta fejüket, hogy az utcán ne támadják le őket egyből a paparazzik, mert ugye így nem voltak olyan könnyen felismerhetőek (sál nélkül), mert kb sosem látták a fejüket. Erről Paris (MJ lánya) is nyilatkozott, asszem 15 évesen, mondta, hogy már érti mit miért csinált mindent az apja, de tudta, hogy jót akart neki. Szerintem ha pedofil lett volna, nem lett volna büszke erre (hogy nála alszanak), és nem vállalta volna fel, és nem adományozott volna gyerekeknek (39 alapítványnak egyszerre). Sokan a sok "bizonyíték" miatt nem hitték el neki, hogy ártatlan. Halála után egy csomóan beismerték, hogy hazudtak, és valójában MJ nem tett semmi rosszat. (Ezt is gyűlölöm egyébként az emberiségben, hogy általában akkor cselekszik, amikor már késő. MJ-t akkor kellett volna szeretni, és tisztelni (nem pedig bántani egyeseknek), amikor még élt). Ha meghalt, akkor abban evidens, hogy a stressz is közbe játszott, aminek már kicsi kora óta ki volt téve (apja miatt is). Én amúgy abban hiszek, hogy ő egy végtelenül jó ember volt, ezt az is bizonyítja, hogy az egyes koncertekkor a színpadra felfutó rajongóit átölelte, és nem lökte el magától őket. Szerintem egy ilyen jó ember nem érdemelt volna ennyi bántást. Én egyébként nem kétélkedem abban, hogy él, mert lehet, de ha így van, akkor nem véletlenül nem akarja, hogy tudjuk. (Amúgy arra sok jel utal, hogy él, pl: kiszállt abból a mentőautóból, ami elvitte őt, ezt felvették videóra, és egyszer elvileg 2011-ben látták Párizsban is, ezt a videót is meg lehet találni. A halotti papírján vagy min máshogyan szerepel a neve, mint bármi más iratán, és számos dolog bizonyítja még azt, hogy él. Egy utolsó dolog, ami bizonyítja: valaki azt írta, hogy fun fact, hogy volt ugyanott volt nagymamája vagy vkije temetése, ahol MJ-é és ott látta, hogy nem volt rajta MJ sírján a neve). Folytatom a zárójel előttit: végre egy olyan életet akar élni, amilyenre mindig is vágyott: nyugalmasat, szeretetteljeset. Összességében szerintem egy rendkívül jó ember volt, akit sokan férre értettek, de próbálta minél jobb hellyé tenni ezt az ocsmány világot, és végtelenül tehetséges volt. (Nem vagyok MJ fan, csak szimplán nem hiszek a sokszor valótlan dolgokat állító social médiának, és hiszem, hogy jó ember volt. Egyébként az is bizonyítja, hogy nem vagyok fan, hogy a számait egyáltalán nem hallgatom, de mint embert becsülöm). Minden tiszteletem az övé. Tudom a vége kicsit elrugaszkodott az eredeti témától, de úgy vélem nem gond, ha egy kicsit mások is belelátnak a helyzetébe, így lehet hogy ezután könnyebben megértik majd hogy mit miért tett és remélem nem jönnek erre a kommentekre olyanok, hogy: "kamu", meg hogy: "honnan tudod?" Előre mondom: INFORMÁLÓDTAM. És kezdjük ott, hogy azt mindenki tudja, hogy a social média képes hazudni és könnyen manipulálni tudja az embereket. Bárhol is van Michael én mindig tisztelni fogom, ha pedig odafent van, akkor remélem hogy isten jobb oldalán ül. A tényeken kívül a többi a saját véleményem, akinek nem tetszik, az majd kérlek ne kezdjen el mindent írogatni, bárki bármit ír, a véleményem nem fog változni. És sajnos az a tény hogy Michael után sem hagyták abba az emberek az ítélkezést, ez mindig is így lesz, lesznek jó és rossz emberek, de ez sajnos így van rendjén. Bocsi mégegyszer hogy ilyen hosszú letty és köszi annak aki elolvassa.
2023. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!