Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti barátkoznátok olyannal aki...

Ti barátkoznátok olyannal aki fűvezik és iszik?

Figyelt kérdés

Egy munka helyen ismerkedtem meg egy fiúval,Amiből szinte azonnal barátság lett,nagyon segitő kész volt kedves,barátságos,és értelmes,Aztán munka után is össze futtunk és egyűtt mentűnk mindenhova nagyon jo barátok lettűnk,De egy szép nap észre vettem hogy erőssen drogozik,És szinte minden második nap láttam rajta,És teljesen megváltozott egy nap kedves volt egy nap bunko,és utálatos, mivel nem szeretem a fűves barátokat,ezért nagyon össze vagyok zavarodva mit tegyek?


Ti mit tennétek?


20 F)


2019. márc. 17. 11:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
* bocsi fűves embereket nem szeretem!
2019. márc. 17. 11:42
 2/11 Alain Delon ***** válasza:
Ne barátkozz vele tovább, és ha kérdi, hogy miért kerülöd, mondd meg neki, hogy a drogozása miatt. Egyszerű ez.
2019. márc. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A hangulatingadozás nem hinném, hogy a fűtől van.

Amúgy barátkoznék, havonta egyszer-kétszer én is szoktam inni, néhány spanglit is elszívtam életem folyamán.

2019. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Legalább lenne beszállítóm.


Viszont neked meg ajánlott lenne egy helyesírási szótárral barátkozni.

2019. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kizart.
2019. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Miss Endzsi ***** válasza:
Nem hiszem, hogy amiatt lenne ingadozása.
2019. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A bóltnál voltunk és rágyujtott egy cigire,és amire a boltból kijöttem ami kb-5 perc volt,Totál bunkó,hűlye lett,És az elött nagyon vicces volt még mielött nem mentem be a bóltba".o.O)
2019. márc. 17. 14:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazából mi is ilyenek vagyunk, szóval..
2019. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De nem "hűlyéskedett"csak parasztul beszélt és dűhös is volt,a (semmire) totál nem ismertem rá.
2019. márc. 17. 20:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Ember, kifolyik a szemem... Kérlek, használd a technika csodáit, és küldj a szövegedre helyesírás ellenőrzést, mielőtt rányomsz a küldés gombra! :'( légyszi...
2019. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!