Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudnék olyanokkal ismerked...

Hol tudnék olyanokkal ismerkedni, akik benne vannak a "vad kalandokban"?

Figyelt kérdés

Egy kicsit megmagyarázom :)

Vad kaland alatt nem valami össznépi szexet értek :D

Nagyon introvertált lány vagyok, aki imád utazni. Sajnos legtöbbször ezt egyedül teszem, mert a párom otthon ülős és a pár barátom is az.

Nagyon szeretek egyedül lenni, ezzel nincs is gond. De sokszor nézek youtubeon fotósokat, videósokat, akik eljutnak gyönyörű helyekre, könnyen barátkoznak, sátoroznak a csillagos ég alatt és csodás képeket készítenek. Néha hiányzik, hogy legyen olyan valaki az életemben, aki ilyesmire nyitott, akivel el tudnék menni nemzeti parkokba, kirándulni, utazni más nagyvárosokba stb. Egyszerűen akivel megismerhetem a világot.

Pár hét múlva szintén utazom külföldre egy csoporttal, de én egyedül megyek, nem fogok senkit ismerni. És ezek mindig úgy végződnek, hogy én megyek a saját utamon, szabadidőben nem a többiekkel vagyok, hanem elindulok egyedül felfedezni...

Egyszerűen nem tudok barátkozni és azt látom, hogy aki ilyen kimozdulós, felfedezős, az vagy szintén olyan extrém introvertált, mint én és szintén nem szól senkihez egy héten keresztül is akár, vagy annyira extrovertált, hogy azonnal talál haverokat 2 perc alatt, bárhol is van és pl engem észre sem vesz, annyira csendes vagyok...

Na, hát nem tudom, mennyire sikerült leírnom, mi is a nyűgöm, de előre is köszönöm a tanácsokat :)


2019. márc. 22. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég bolond párod lehet, ha nem jár el veled. Sokkal nagyobb élmény lenne együtt pedig.
2019. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.: nem bolond a párom, egyszerűen más a habitusa :) így is nagyon sokszor kilép a komfortzónájából a kedvemért, de azt nem várom el, hogy teljesen megváltoztassa magát és mondjuk elmenjen velem Indiába, vagy éjszakai túrára, mert ő egyszerűen nem ilyen.
2019. márc. 22. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen nem tudok barátkozni és azt látom, hogy aki ilyen kimozdulós, felfedezős, az vagy szintén olyan extrém introvertált, mint én és szintén nem szól senkihez egy héten keresztül is akár, vagy annyira extrovertált, hogy azonnal talál haverokat 2 perc alatt, bárhol is van és pl engem észre sem vesz, annyira csendes vagyok..."


Mintha én írtam volna...

Ha találsz megoldást, nekem is szólj! ;)

2019. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3.: sajnos negyed évszázada nem sikerült, de ha rájöttem a nagy titokra, szólok :D
2019. márc. 22. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:

95%-ban mintha csak én írtam volna. :D

Stoppolás, hostelek, couchsurfing, random utak... Aaaa, az utazás az életem, imádom. És én is introvertált vagyok, és nagyon nehezen beszélgetek idegenekkel, sőt, kb sehogy. Prágában segítettem megkeresni egy részeg srác szintén részeg haverját, illetve egy horvát buszon váltottam pár szót a mellettem ülővel, és kb ennyi. Azért csak 95%, mert én eleinte akartam ismerkedni a hostelekben, de nem sikerült, viszont Berlinben jöttem rá, hogy nem is baj, mert kb csak a társadalom elvárásai miatt akartam, mert egyébként én élvezem a saját társaságomat, és szeretem egyedül csinálni ezeket a dolgokat. Nagyon szeretek egyedül utazni, pont azért, mert nem kell alkalmazkodnom senkihez, és nincs ennél jobb dolog a világon (szerintem).

Egyedül a stoppolás az, amihez szeretnék egy társat találni. Ugyan egyszer már stoppoltam, de az csak a szomszéd faluból volt haza Budapestre, így ezt annyira nem számítom. Hosszabb, több száz km-es utakon szeretnék stoppolni, csak nem merek. Nem azért, mert attól félnék, hogy kirabolnak, megerőszakolnak, megölnek, vagy valami, hanem egyszerűen félek kiállni az út szélére és feltartani a hüvelykujjamat, meg félek, hogy nem vagyok elég szórakoztató társaság a vezetőnek.

2019. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!