Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Soha, senki nem gondol rám a...

Soha, senki nem gondol rám a jeles napokon. Ma van a névnapom, és kissé szomorú vagyok. Tegnap este sírva feküdtem le, ma már jobb valamivel. Tudnátok ajánlani valamit, hogy lekössem a figyelmem?

Figyelt kérdés

Például film, program Bp-en bellül, stb...

Túl szeretném élni a mai napot valahogy.

A köszöntéseket mellőzzük most, nem ezért írtam, hogy sajnálatot-szánalmat vagy jókívánságokat kapjak.


Köszönöm előre is a válaszotokat, szép napot !



2019. márc. 23. 07:43
1 2
 11/15 anonim válasza:
Szerintem meg ne azzal próbáld elterelni a figyelmedet, hogy nah már napokkal.ezelőtt arra készülsz hogy milyen rossz lesz, és senki nem fog felköszönteni és programot kell kitalálnod, mert akkor minden arra fog emlékeztetni, hogy igen te ezt most azért csinálod mert el akarod terelni a figyelmedet.Inkább fogd fel úgy mint a többi napot szerintem, ne görcsölj rá ennyire.
2019. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, tudok ajánlani.


Fogj neki, süss egy tálca süteményt, készíts egy tányér szendvicset, aztán fogd a telefont, és hívd meg magadhoz a barátaidat, családodat délutánra, vagy estére.


Én mindig így teszek születésnapomkor és névnapomkor is. Igaz, egy héttel hamarabb szólok, nem az utolsó pillanatban.


És így lesz egy kellemes napom nekem is, a vendégeimnek is, és nem sírdogálok magamban. Azt viszont nem várom el senkitől, hogy számon tartsa a napjaimat.


Boldog névnapot kívánok.

2019. márc. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Isten éltessen névnapod alkalmából, kedves Emőke, Ottó, Botond, Kartal!


Én kiállításra mennék a helyedben. Holnap zár az Iparterv 50+, nézd meg azt! V bicikliznék egyet. És ennék egy lángost is. Fokhagymását, sok tejföllel. Magyarország második legjobb lángosa a Lehel téri piacon kapható! Add át üdvözletem Rózsika néninek.

2019. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Az is jó ötlet, ha te hívsz embereket.Egy kis ropogtatnivaló, film vagy társas, és máris jobb lesz.
2019. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Végül pizzázni mentem, és vásárolgattam.

Valahogy csak sikerült elütnöm az időm.

Barátiköröm nem alakult úgy ki, akik voltak hátat fordítottak, amikor a karrierem szárnyalni kezdett, a családom azonban messze él, és alapvetőleg sem gondolnak rám, nem túl jó a viszonyunk sajnos, ezért is voltam illetve vagyok elkeseredve, mert például ilyenkor, a jeles alkalmakkor nincs ki figyeljen és törődjön velem, és ilyenkor eljön belőlem a magány és az abból fakadó szomorúság.


Köszönöm a kedvességeteket, a köszöntéseiteket, és a mai nappal kapcsolatos tippeiteket ! Mind nagyon jól esett !

Ti tettétek kellemesebbé a napomat !

2019. márc. 23. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!