Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Britney Spears terhes hogy...

Britney Spears terhes hogy így eltűnt vagy mivan vele?

Figyelt kérdés
full azt hittem apja miatt hallgatott most el de szerintem eskü terhes

2019. márc. 23. 23:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam. A furcsa az, hogy januar óta nem is látták még csak kilépni se a házából, márpedig 9 hónapig nem élhet a négy fal között, ha terhes. (Pl gondolj bele, ha máshova nem is, de azért ultrahangra muszáj pl mennie és hát ahhoz ki kell menni az utcára) úgyhogy fogalmam sincs mi van vele. Mindenesetre benne van a pakliba hogy tényleg az.
2019. márc. 24. 00:12
 2/7 A kérdező kommentje:
PS MIELOTT BARKI AZT HINNE A KERDEZO MAGANAK VALASZOLTA MEG A KERDEST: ezt a profilt egy kozos email cimrol visszuk ketten es mindketten britney rajongok vagyunk (gondoltuk kiirjuk a kerdest de egyma skozott mar megbeszeltuk a velemenyunket csak erdekel maosk velemenye is) bocs a helyesirasi hibakert
2019. márc. 24. 00:15
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
:DD beszelgess csak magaddal tovabb. Kovetsd be instan amugy kockas hasa van..
2019. márc. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Tok mindegy a magyrazat, eleg gaz a komment.
2019. márc. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Közös email címetek van,de annyira nem vagytok jóban,hogy beszélgessetek?Hihető..

Egyébként az Instagram hogy-hogy nem jutott eszedbe?

2019. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Úristen de gáz vagy :DD Ha magaddal beszélgetsz,legalább figyelnél rá oda, hogy ne ugyanazzal a profillal írj :D
2019. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
😅😅😅
2021. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!