Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is unatkozik?

Más is unatkozik?

Figyelt kérdés
23F

2019. márc. 24. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Persze. Különben mit keresnénk ezen az oldalon?
2019. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
megcsinálhatnád a leckém ha gondolod.
2019. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet unatkozni ?! ?!



Én épp saját szövegszerkesztőt gyártok gyakorlásképp. Idegesítő, ahogy rájövök, hogy még ezt és ezt és ezt se értem - bár pont az a célom, hogy tanuljak.


Ritkán nézek filmeket, tegnap megnéztem egyet és nagyon tetszett, így ma még olvasgatni szeretnék róla. A Port.hu-n azért szoktak lenni jó hozzászólások, ráadásul egy dolgot lehet, hogy rosszul értettem a filmben, hátha kitisztázódik.

Meg esetleg belenézek angolul is.



Ezzel el is megy a mai nap.


Ma (úszás után) fotóztam, ugyan csak telefonnal. Lehet, hogy kicsit megszerkesztem a képeket, utána rakok fel belőlük az arckönyvbe. Már ha marad idő erre is.



De mindezek előtt a szövegszerkesztő.

Megoldottam egy problémát, amivel kreáltam egy újabbat. Amíg nem oldom meg, addig fog bosszantani.

2019. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mióta mamám meghalt nincs kivel kártyázni. Snapszer, ulti, színreszín... Hmm :'(


Az arckönyvet 3 éve türültem. Sok állhír van még fent?

2019. márc. 24. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!