Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan történeteket...

Mondanátok olyan történeteket az életetekből, amikor tényleg rosszindulatú irigyek voltatok a másikra?

Figyelt kérdés
:)
2019. márc. 27. 12:36
 1/2 anonim válasza:

Hát, nekem csak az van, hogy tiniként tipikus enyhén dagi, szürke kisegér voltam és minden szép, olvasott, elegáns lányt (szóval akiket ideálnak tartottam és hasonlítani akartam hozzájuk) utáltam és bunkóztam velük feleslegesen..

Aztán leesett, hogy ők sem tökéletesnek születtek.

2019. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Maximum akkor szoktam ilyesmit érezni ha valaki megbántott, emiatt úgy vélem, megérdemli, hogy rossz legyen neki. Nem szoktam bosszút állni, de kárörvendő leszek olyan esetben, mikor arról hallok, hogy "a karmától" valamilyen formában visszakapták a kellemetlenséget, amit másoknak okoztak (habár nem hiszek az ilyesmikben).
2019. márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!